نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت چینی Xiaomi که اخیرا با مایکروسافت برای تولید گوشی های ویندوزی همکاری داشته است، به نظر می رسد قصد دارد به زودی یک تبلت با ویندوز ۱۰ عرضه کند. Pan Jiutang که یک تحلیلگر معروف چینی است، این خبر را اعلام کرده است و گفته است که Xiaomi قصد دارد در تابستان امسال تبلتی جدید عرضه کند. البته هنوز مشخص نیست که این تبلت از ویندوز ۱۰ استفاده می کند یا ویندوز ۱۰ موبایل.

بنابراین آیا این تبلت از ویندوز ۱۰ استفاده می کند و یا ویندوز ۱۰ موبایل؟ فعلا در این مورد اطلاعی نداریم. به هر حال اگر صفحه نمایش این تبلت کوچکتر از ۸ اینچ باشد از ویندوز ۱۰ موبایل بهره خواهد برد و در غیر این صورت به احتمال زیاد از ویندوز ۱۰ استفاده می کند. با توجه به اینکه ویندوز ۱۰ موبایل هنوز عرضه نشده است بنابراین انتظار ما این است که این تبلت صفحه ای بزرگتر از ۸ اینچ داشته باشد و از ویندوز ۱۰ استفاده کند. ما در حال حاضر در فصل تابستان قرار داریم و بنابراین نیاز نیست خیلی منتظر این تبلت ویندوزی بمانیم.

Xiaomi قرار است در تاریخ ۱۶ آگوست نسخه ی جدیدی از MIUI را برای دیوایس های اندرویدی خود معرفی کند و ما انتظار داریم که Xiaomi این تبلت را همزمان با MIUI جدید خود معرفی کند. همچنین لازم به ذکر است که امروز جو بلفیوری اعلام کرد که مایکروسافت به کاربران چینی Xiaomi اجازه خواهد داد تا  طی هفته های آینده به کمک برنامه ی اینسایدر، ویندوز ۱۰ موبایل را بر روی گوشی های اندرویدی خود اجرا کنند. بنابراین ما متعجب نخواهیم شد اگر این کمپانی در ماه آینده در کنار معرفی تبلت ویندوزی جدید، ویندوز ۱۰ موبایل را برای کاربران Xiaomi عرضه کند.

نظر شما کاربران ویندوزسنتر چیست؟ آیا فکر می کنید این تبلت رقیبی برای سرفیس مایکروسافت خواهد بود یا خیر؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour