نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

برنامه ی معروف Xender اعلام کرده است که به سختی در حال تلاش برای عرضه ی این نرم افزار در ویندوزفون هستند. Xender یک سرویس بین پلتفرمی است که انتقال اطلاعات، موزیک، ویدئو و هر نوع محتوایی را بین دیوایس های مختلف، امکان پذیر می کند. Xender به جای بلوتوث از وای فای استفاده می کند و بنابراین سرعت بالاتری دارد.

Xender اعلام کرده است که به سختی مشغول هستند اما اعلام نکرد که دقیقا این برنامه چه زمانی عرضه می شود، آن ها در توئیتر خود نوشتند:

دوستان عزیز! ما پیام های زیادی در ارتباط با نسخه ی ویندوزفون Xender دریافت کرده ایم.

در ارتباط با این موضوع باید بگوییم که ما از صبر و بردباری شما متشکریم و ممنونیم که درک می کنید که ما فعلا نمی توانیم تاریخ دقیق عرضه ی آن را اعلام کنیم.

همچنین لازم به ذکر است که ما در استور به یک برنامه برخوردیم که خود را نسخه ی بتای Xender معرفی می کند، طبق مکاتباتی که با Xender داشتیم آن ها تایید کردند که این برنامه تقلبی است.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که این برنامه ها را امتحان نکنید و منتظر عرضه ی نسخه ی اصلی نرم افزار در استور مایکروسافت بمانید.

نظر شما همراهان چیست؟ آیا بعد از عرضه ی این برنامه قصد استفاده از آن را دارید؟

2 Responses

  1. Ebrahim

    سلام advdman@gmail.com این ایمیل سازنده برنامه adm هست اگه میتونید درخواست کنید این برنامه رو برای ویندوز فون بسازن .واقعا کمبود دانلود منیجر حس میشه.

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour