نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همه ی  ما با مرورگر محبوب UC Browser آشنایی داریم. برنامه ایی که به واسطه ی معماری برنامه نویسی و رابط کاربری روانش، مورد استفاده خیلی از کاربران برای سیستم عامل های مختلف بوده و هست. حالا نسخه ی دسکتاپ این مرورگر برای ویندوز آماده دانلود و استفاده است و شامل ویژگی هایی مثل مدیریت دانلود، دسترسی ابری، پوسته های متفاوت و نیز قابلیت داشتن افزونه های جانبی  (Adds-On) است. برخی ویژگی های شاخص این مرورگر به شرح زیر است:

  • با “دانلود سریع” می توانید از دانلود فایل ها با سرعت بالا لذت ببرید، در صورت بروز مشکل دو مرتبه دانلود را ادامه دهید و در آخر با فایل منیجر کارا آنها را مدیریت نمایید.
  • محیط برنامه، تنظیمات اتصال، افزونه ها و پوسته برنامه قابل شخصی سازی است و با رابط کاربری روان و جذاب ، لذت مرور صفحات وب را دو چندان می کند.
  • دسترسی ابری UC Browser ، امکان هماهنگ سازی بی وقفه بین نسخه ی دسکتاپ و دیگر ورژن ها و نیز دیگر دستگاه ها را برای شما به ارمغان می آورد.
  • سیستم مرورگری روان UC Browser ، باز کردن عکس ها و لینک ها را در مرور های بعدی با سرعت بالا میسر می سازد.

نسخه های موبایل این مرورگر تا به حال طرفداران زیادی داشته و رتبه خوبی را از نظر تعداد کاربر در دنیا دارد. حال باید دید که نسخه جدید این خانواده هم می تواند همین موفقیت را بدست آورد.

 

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour