نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

uBlock Origin یکی از مشهور ترین افزونه های مسدود کننده تبلیغات فلش (AdBlocker) بر روی مرورگر گوگل کروم است. در سپتامبر گذشته، خبرهایی منتشر شد، مبنی بر اینکه uBlock Origin قرار است به مرورگر اختصاصی مایکروسافت، یعنی Edge بیاید. با ویندوز سنتر همراه باشید.

uBlock Origin در مایکروسافت Edge

uBlock Origin

امروز، بالاخره افزونه uBlock Origin برای مایکروسافت Edge در استور ویندوز 10 مشاهده شد و قابل دسترس است. uBlock Origin بر روی مایکروسافت Edge شامل، همه ویژگی ها و امکاناتی است که بر روی گوگل کروم وجود دارد. کاربران می توانید به آسانی برخی از وبسایت ها را در لیست مجاز (whitelist) قرار دهند، فیلترهای مسدود کننده تبلیغات را مدیریت کنند، فیلتر های خود را تعریف و ایجاد نماید که اینها بخشی از امکانات این افزونه است.

البته در نظر داشته باشید که این افزونه هنوز مراحل ابتدایی خود را طی کرده و ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشد که می توانید با دادن بازخورد این مشکلات به توسعه دهندگان آن، کمک کنید تا زودتر به پایداری کافی برسد.

در این مورد، uBlock Origin در مقایسه با سایر مسدود کننده های دیگر، مانند AdBlock و یا AdBlock Plus سبکتر است. افزونه uBlock Origin بطور رایگان در استور ویندوز 10 موجود است و شما می توانید به آسانی آن را دانلود کرده و بر روی مرورگر Edge از طریق لینک زیر نصب کنید.

در نظر داشته باشید، که افزونه های مایکروسافت Edge در صورتی در دسترس قرار می گیرند که شما بروزرسانی سالیانه را نصب کرده باشید (نسخه 1607)

uBlock Origin

پیوست
منبع: MSPU

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour