نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی دیگری از کمپانی بازی سازی GAME TROOPERS عرضه شده است که Trucking 3D! Construction Delivery Simulator نام دارد و به ویندوزفون آمده است. این بازی دارای گرافیک بسیار بالا و هیجان انگیز دارد و گیم پلی روان آن زبان زد کاربران می باشد. سبک بازی ریسینگ است و این کمپانی سعی کرده بازی را به بهترین نحو بسازد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

Trucking 3D

اگر طرفدار سبک بازی های پارکینگ هستید پیشنهاد می کنیم این بازی را به هیچ وجه از دست ندهید. در این بازی می بایست سخت ترین پارکینگ ها را رانندگی کنید و به بهترین نحو ماشین را پارک نمایید. شما باید آزمون مهارت های پارکینگ در آلاسکا و شیکاگو، و بسیاری دیگر از مکان های مختلف را پیشت سر بگذرانید و بالاترین امتیاز را کسب کنید. بازی دارای 42 مرحله ی مختلف و 6 ماموریت ویژه می باشد که باید آنها را تمام کنید. در کل 4 کامیون و 4 نوع وسیله نقلیه ویژه دیگر در بازی وجود دارد که باید با امتیاز هایی که کسب می کنید آنها را باز کنید. بازی کاملا رایگان است اما اگر می خواهید می توانید در بازی خرید هایی انجام دهید.

5

3

2

1

4

ویژگی های بازی Trucking 3D :

  • دارای گرافیک بسیار خوب و 3D
  • وجود 42 مرحله ی مختلف و 6 ماموریت ویژه
  • وجود 4 کامیون در بازی
  • بازی آفلاین است

5123

2 Responses

  1. M-121

    بد نیس،ولی خیابوناش خیلی مسخره و تنگه،کنترل هم افتضاح،پولتم تموم میشه نمیتونی ماشینو ارتقا بدی ..گیر کردم نمیتونم برم مرحله بعد

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour