نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بانکی در ایالات متحده امریکا پشتیبانی خود را از قابلیت کیف پول مایکروسافت یا مایکروسافت والت  Microsoft Wallet در موبایل های دارای سیستم عامل ویندوز 10 اعلام کرد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

TD Bank

مایکروسافت والت در لیست پشتیبانی TD Bank قرار گرفت

این بانک که TD BANK نام دارد، در گذشته اپلیکیشن مایکروسافت والت را در لیست “Coming Soon” خود قرار داده بود و اعلام کرده بود که به زودی پشتیبانی خود را از این اپلیکیشن اعلام خواهد کرد. اما در حال حاضر این پشتیبانی با قرار گرفتن نام مایکروسافت والت در وب سایت رسمی TD Bank از طرف این بانک مورد تایید قرار گرفت.

با پشتیبانی این بانک از مایکروسافت والت، مشتریان TD Bank با استفاده از ویزا کارت این بانک، می توانند کارهای پولی و بانکی خود را از طریق دستگاه های موبایل ویندوزی خود انجام دهند. مشتریان این بانک می توانند برای کارهای بانکی غیر حضوری خود از تلفن همراه هوشمند شان در هر کجا که آرم مایکروسافت والت نمایان گر و یا آرم عمومی پرداخت غیر حضوری نمایان شد، استفاده کنند.

TD Bank در اوایل سال میلادی جاری در ماه آگوست، پشتیبانی های PNC و US Bank را دنبال می کرد. در حال حاضر مایکروسافت والت تنها برنامه ای است که در ایالات متحده از سیستم پرداخت های غیر حضوری پشتیبانی می کند. هنوز مشخص نیست که این پشتیبانی برای سایر کشور ها نیز صورت می گیرد یا خیر.

هم اکنون می توانید مایکروسافت والت را از این لینک دانلود کنید.

پیوست
منبع: WindowsCentral

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour