نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

سری محصولات مایکروسافت تحت عنوان Surface در سال جاری میلادی در انتظار یک به روز رسانی قرار دارند. اگر چه این روزها خبرهایی در خصوص سرفیس بوک 2 و Surface Cloudbook به گوش می رسید اما اخباری از مشهورترین اعضا خانواده Surface ها در دست نبود تا اینکه بالاخره شب گذشته پائول توروت (Paul Thurrott) از سایت nowPetri اعلام کرد که در Surface Pro 5 خبری از درگاه USB-C نخواهد بود. بدین ترتیب نسل جدید Surface Pro مقرر است با درگاه های تعبیه شده در نسخه های قدیمی ترش به بازار بیاید. با ویندوزسنتر همراه باشید.

اظهارات توروت سطح انتظار ها از سرفیس پرو 5 را به شدت پایین آورده است. او اعلام کرده که هیچ نکته جدید و شگفت آوری در خصوص این محصول وجود نخواهد داشت. تمام این سخنان بدین معنی است که تغییرات چندانی به غیر از ارتقای Kaby Lake، بهبود صفحه نمایش و چند تغییر جزئی دیگر مشاهده نخواهد شد.

این موضوع شاید موید این موضوع باشد که مایکروسافت با تولید Surface Pro در سال 2012 به محصول نهایی و مطلوب خود در این رده رسیده است. بعلاوه محصولات جدیدتر این خط تولید امکان استفاده از لوازم جانبی جدید بر روی شاسی های مدل های قدیمی را فراهم آورده اند. بدین ترتیب دارندگان سرفیس می توانند بدون نیاز به خرید دستگاه جدیدتر از محصولات جانبی کاراتر بر روی دستگاه خود بهره ببرند.

انتظار می رود مایکروسافت در بهار سال جاری اعلان عمومی محصولات نرم افزاری خود که بسیاری از ما بی صبرانه منتظرش بوده ایم را برگزار نماید. باید دید آیا مایکروسافت تنها به ارائه آپدیت های جدید از محصولات قدیمی تر اکتفا می کند یا محصول شگفت انگیز جدیدی را در چنته دارد.

پیوست

منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour