نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

حدود ۱۰ روز پیش بود که برنامه نویس معروف وینفون رودی هاین متوجه شد که وکلای  Snapchat در صدد تنظیم یک شکایت علیه برنامه جدید او به نام ۶discover هستند.و حال تقریبا بعد دو هفته از تنظیم آن شکایت رودی مجبور شد این برنامه مرتبط با Snapchat را به درخواست وکیل های ان شرکت را از استور حذف کند.
رودی پری روز در تویتر تائید کرد که اپ جدید او ۶discover که مدت زیادی از انتشارش نمی گذشت به زودی از استور پاک خواهد شد. او در تویتر خود نوشت :

خداحافظ ۶discover. دیگر با من در رابطه با اسنپ چت صحبت نکنید. در تبلیغ کردن برنامه cyberdust پیش دوستان خود تردید نکنید.

این برنامه هنوز در استور وجود دارد ولی انتظار میرود به زودی پاک شود. این دومین برنامه مرتبط با اسنپ چت از رودی هاین بود که از استور پاک شد. اولین آن ۶snap بود و حال ۶discover دومین قربانی این تنفر اسنپ چت نسبت به ویندوز فون است. ان طور که از گزارش ها به نظر میرسد رودی تلاش کرده تا با روئسای اسنپ چت به توافق برسد ولی مثل اینکه ان ها به شدت از همکاری با رودی امتناء می ورزند.
به حرحال این اخبار برای پلتفرم نوپای ویندوز فون کمی نا امید کننده تر است زیرا فقدان اپلیکیشن های اصلی بزرگترین نقطه عف این سیستم عامل به حساب می اید و ما امیدواریم مایکروسافت به زودی بتواند این چنین مشکلاتی را از سر راه بردارد. امیدواریم امشب مایکروسافت در کنفرانس بیلد اخبار خوبی برای توسعه دهندگان داشته باشد

4 Responses

 1. Silver

  ما نیز امیدواریم برای همه خبر خوبی داشته باشد ( به جز گوگل و اپل که برای آنها خبر هرچه بدتر باشد بهتر است :| ) :D

  پاسخ
 2. Miladv

  خب این چیزا تکراریه. مایکرو بهتره کورتانا و انواع سرویس های درجه ۱ رو واسه رقبا منتشر کنه.
  ما هم ۴ تا اپ مهم رو نداریم.

  پاسخ
 3. miliphone

  برن به درک

  یکی نیست بگه خودتون گشادیتون میاد اپ ریلیز کنین، یکی هم مفتی واستون این کارو کنه چرا میسوزین؟!

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour