نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

فیسبوک یکی از چیزهاییست که ممکن است شما به آن علاقمند بوده و یا متنفر باشید. برنامه رسمی فیسبوک برای ویندوز 10 موبایل کامل بوده و نیاز به برنامه جایگزین ندارد، اما فیسبوک در آخرین بروزرسانی خود حداقل سخت افزار مورد نیاز برای نصب این برنامه در موبایل را افزایش داده و به 2GB حافظه RAM رسانده است. در حال حاضر این مقدار RAM را فقط لومیا 950 داشته و سایر گوشی ها این برنامه را به کندی اجرا کرده و تجربه خوبی ندارند.

SlimSocial

حال در این میان، SlimSocial نسخه ای برای ویندوز 10 موبایل ارائه داده است تا فیسبوکی سریعتر را در اختیار کاربران ویندوز 10 موبایل قرار دهد. البته این برنامه برخی از ویژگی های برنامه رسمی فیسبوک را ندارد تا سریعتر اجرا شود، ولی تجربه خوبی از فیسبوک را به شما می دهد.

slimsocial-app-screens2

ویژگی های این برنامه که فعلا برای ویندوز 10 موبایل منتشر شده است:

  • نوار ابزار فیسبوک
  • نمایش آخرین پست ها
  • پنهان سازی تبلیغات
  • نمایش متن پست ها در وسط صفحه
  • ایجاد فضای خالی بین پست ها برای خواندن بهتر
  • زمینه تیره

همه این موارد، تجربه خوبی را از فیسبوک در ویندوز 10 موبایل به شما ارائه می کند. علاوه بر این به سرعت اجرا و بارگذاری شده و می توانید به خوبی از آن استفاده کنید.

این برنامه فقط 909.2KB حجم داشته که در مقایسه با برنامه رسمی فیسبوک با حجم 278MB بسیار سبک است.

البته این برنامه برای افرادی که بسیار زیاد و حرفه ای از فیسبوک استفاده می کنند، جایگزین مناسبی نیست. اعلان هایش بخوبی عمل نکرده و در همگام سازی مخاطبان و تقویم مشکل دارد.

به هر حال برخی میخواهند تا فقط فیسبوک خود را بررسی کرده و پیام های خود را بررسی کنند. این برنامه مناسب آنهاست. اگر شما نیز از این دسته از کاربران هستید، می توانید با اسکن کردن QRCode زیر و یا کلیک روی لوگوی برنامه آن را از استور ویندوز دانلود نمایید.

qr-slimsocial

منبع: windowscentral

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour