نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر از کاربران ویندوز فون باشید و اخبار آن را به طور مرتب پیگیری کرده باشید بعید به نظر میرسد که Rudy huyn را نشناسید. او که خودش را معتاد “واقعی” ویندوز میداند تا به اینجای کار اپلیکیشن های فوق العاده ای برای ویندوز فون توسعه داده که جایگزین نرم افزار های اصلی آن شده اند. برترین و معروف ترین اپلیکیشن این توسعه دهنده 6tag میباشد که یک کلاینت غیر رسمی اما کامل از اینستاگرام برای کاربران ویندوز فون است.

تا به اینجای کار تمام اپلیکیشن های توسعه یافته توسط او محدود به ویندوز فون میشوند و سایر کاربران ویندوز از آنها بی بهره میباشند. اما به نظر میرسد شرایط در حال دگرگونی است. بر اساس توییت جدید Rudy huyn به زودی باید منتظر اپلیکیشن های او در غالب UWP یا همان پلتفرم یونیورسال باشیم.

Capture265

او در توییت خود اعلام نموده است که اولبن اپلیکیشن یونیورسال او 6tin میباشد و بعد از تعطیلات سال نو منتشر خواهد شد. 6tin کلاینت غیر رسمی Tinder در ویندوز فون است. بعد از آن نوبت به 6tag خواهد رسید.

از بین تمام اپلیکیشن هایی که کاربران ویندوزی منتظر آن بودند 6tag جایگاه ویژه تری دارد. مدت زمان زیادی است که کاربران ویندوز از نبود یک اپلیکیشن قابل قبول اینستاگرام برای سیستم عامل خود ناله میکنند و حالا با یونیورسال شدن 6tag یک اپلیکیشن عالی برای جایگزینی اینستاگرام وجود دارد.

نظر شما کاربران ویندوز سنتر در مورد Rudy huyn چیست؟ آنرا با ما در میان بگذارید.

8 Responses

 1. majid

  در واقع مایکروسافت باید از این افراد حمایت کنه که تعصب ویندوزو میکشن و برنامه های مفیدی رو برای این پلتفرم میسازن و در تکمیل بیلد ها جدید و همچنین نیاز واقعی کاربرا از فیندوز فون که میدونه چیه استفاده کنه اگر چند تا برنامه نویس مثل این تو مایکروسافت باشه ویندوز فون زودتر از اینا پیشرف میکرد

  پاسخ
 2. امیر

  از Rudy huyn خیلی خوشم میاد تقریبا تنها کسی هست که تنها فکرش پیشرفت وینفون هست و اپلیکیشن هاش خیلی با کیفیت و خوب هستند و حتی از اپ های رسمی خود اینستاگرام و.. بهتر هستند

  امیدوارم بتونه ابر اپلیکیشن ها رو هم مثل کلش آف کلنز و… با همکاری و برنامه نویسی خودش بتونه به وینفون بیاره و فقط به برنامه های خودش بسنده نشه.

  پاسخ
 3. CLONER

  تنها و تنها وتنها ایرادی که 6tag داره اینه که نوتیفیکیشن به صورت Real time نداره. یعنی هر نیم ساعت یه بار نوتیفیکیشن ها میان.من فقط به همین دلیله که خود Instagram BETA رو هم در کنارش نصب میکنم.
  اگه مایکروسافت API های لازم رو در اختیار توسعه دهنده هایی مث Rudy Huyn قرار بده، اپلیکیشن های بسیار بسیار با کیفیت تری خواهیم داشت

  پاسخ
  • حامد

   در تکمیل صحبتتون عرض کنم که به نظر میرسه که مایکروسافت API لایو تایل واقعی رو فقط به شرکت ها میده و فقط اپلیکیشن های رسمی هستن که تایل ها به صورت push آپدیت میشن. اما واقعاً تلاشی که این آدم برای برنامه های ویندوزفون می کنه شایسته تقدیره و عجیبه که مایکروسافت این قابلیت رو در اختیار ایشون نمیذاره.

   پاسخ
 4. karim

  ;-) ممنون،از زخمتاتون.خداخودش ازخجالت اون در بیاد،پاینده باشیم دوستام ویندوزفونی.بعد یه چیزه دیگه.انگیزه م برای بعداز چندتا کوچ به ویندوزفون نوکیااکسپرس بود.که تو اولین اپدیت بعدازخرید پرید بعداز ۷،۸ماه خلاصه گیرش اوردم،ولی،بدون کارایی تو گوشیم افتاده،خدایش باسیمبیان نوکیااکسپرس فیلترشکنم بود،تو کار وی پی ان نیپنبودث،ولی باید یبار امتحان،کنم.ایتپن سطرو رو چنجا دیگه نوشتم خدایش لومیا یه پاش کمه که اون ماهم نوکیااکسپرس،ولی فعلا گردوخاک میخورهlizard

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour