نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

دیروز در خبری اعلام کردیم که مایکروسافت در حال کار بر روی یک اپلیکیشن به اسم Revolve است و کاربرد ویژگی های آن را نیز ذکر کردیم. اگه بخواهیم این اپلیکیشن را در استور سرچ کنیم، برنامه مورد نظر یافت نمی شود. ولی این اپلیکیشن در حال حاظر در استور وجود دارد و می توانیم آن را دانلود و نصب کنیم. اولین چیزی که متوجه می شویم این است که در زیر اسم اپلیکیشن به جای نام شرکت سازنده یعنی مایکروسافت ( Internal Beta Accounts ) قرار دارد. پس از آن می توانیم بفهمیم که یکی از ویژگی های این اپلیکیشن داشتن کاشی زنده است. بعد توضیحات برنامه است که در زیر ترجمه آن را گذاشته ام.

Revolve شما را برای هر بحثی در هر جلسه ای آماده می کند. این برنامه در بک گراند خودش هر آنچه که مربوط به خصوصیات شخصی که می خواهید ملاقات کنید را پیدا می کند و نمایش می دهد. به راحتی بحث های کوچک را کنار بگذارید و جرقه بحث های واقعی که مهم است را بزنید.

wp_ss_20150524_0014

در قسمت جزئیات این اپلیکیشن در استور می توانیم بفهمیم که  این اپلیکیشن حداقل یه بار برای کارمندان داخلی مایکروسافت آپدیت شده و در این به روز رسانی چندین ویژگی جدید به آن اضافه شده است و برخی از باگ های آن برداشته شده است. این آپدیت مربوط به تاریخ ۱۴ ماه می ( ۲۴ اردیبهشت ) است.

wp_ss_20150524_0013

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن، اگر وارد محیط نرم افزار شویم، قبل از وارد شدن به حساب کاربری و واردشدن به محیط اصلی نرم افزار، با یک سری اسلاید روبرو می شویم که اپلیکیشن را معرفی می کند و ویژگی های اصلی آن را بازگو می کند.

در نهایت وقتی که می خواهید وارد نرم افرار شوید، یک ایمیل می خواهد که باید پسوند آن microsoft.com@ باشد. اگر با ایمیل خود وارد شوید خطای زیر را مشاهده می کنید که به این معنی است که این ایمیل اصلاً نمی تواند وارد شود.

اما اگر با ایمیل یکی از کارمندان مایکروسافت وارد شوید قضیه فرق می کند، فقط از پسورد خطا می گیرد و در ضمن پست آن کارمند را نیز نشان می دهد.

wp_ss_20150524_0018

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour