نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی معروف و هیجان انگیز Racing: Need For Race on Real Asphalt Speed Tracks  از شرکت EVERYONE  بصورت رایگان منتشر شده است  . شرکت کردن در ۱۰ حالت رقابت و مسابقه ای مختلف رانندگی با  ۱۵ اتومبیل و تسلط در ۵ فصل در حالت حرفه ای و جذاب با ماشین های حرفه ای و سرعتی همراه شما خواهد بود.

۵f5bf108-686e-4475-8562-7cd17ad4c598

۶c24b3d3-aab9-4703-a0e6-753cee089c40

مسابقه:
اتوماتیک خود را انتخاب کنید (حالت کنترل کردن ماشین ) و رقابت با رانندگان دیگر در مسیر مسابقه، احساس نیاز به سرعت و تبدیل شدن به قهرمان و ستاره ، غلبه کردن بر دشواریهای  مسابقه و بازیکنان و حریفان را تجربه کنید.

ماشین :

در بازی ماشین های شناخته شده که هرکدام ویژگی های منحصربفرد خود را دارند قرار گرفته شده است. این امر باعث شده که جذابیت و تلاش برای کسب بهترین ماشین در بازی و مسابقات چند برابر بشود.
دوئل:
فقط دو اتومبیل در مسیر : گرم کردن موتور و احساس هیجان و اضطراب در لحظه ایی که مسابقه آغاز می شود. برای قهرمانی، رکورد زدن و شکست دادن حریفان خود در مسیر های تعیین شده
تلاش کنید.
بقا:

پس از هر دور مسابقه، آخرین راننده حذف می شود. تعقیب و گریز دیگر رانندگان با خودروهایشان در آسفالت، پر شتاب تر و سخت تر میشود. برای زنده ماندن در مسابقه، همراه با آهنگهایی که تپش قلب آدم را زیاد و زیاد تر خواهد کرد. تنها ترفند های موجود در بازی، راه مخفی و راه های کوتاه است که می توانید با هر دور از مسابقه با مسیرهای کوتاه جاده آشنا شوید و برای سبقت گرفتن و اول شدن و بدست آوردن پیروزی، از راه های مخفی استفاده کنید تا بر حریفان خود غلبه کنید.

استقامت:
مسابقه ی سرعت آغاز شده است. رقابت های هیجان انگیز برای رسیدن به بالاترین سرعت و کسب عنوان کمترین زمان در مسیر توسط زمان های مشخص شده در هر بخش از مسیر انتخاب شده است.
سبقت:
بازیکنان در مسابقه باهوش هستند و از شما سبقت خواهند گرفت و شما برای بدست آوردن جایگاه، مقام و قهرمانی خود نیاز دارید که از آنها سبقت بگیرید. نگذارید دیگران از شما جلو بزنند.

پادشاه مسیر و جاده:
برای کسب امتیاز و موقعیت برتر و قهرمانی ، مطمئنا شما تلاش خواهید کرد و این تلاش و رقابت شما برای بالا رفتن و بدست آوردن جایگاه اول در جدول جایگزین خواهد شد. اما باید با کنترل سرعت و دقت و حوصله و با صبر خود، بتوانید جایگاهی را که شایسته ی آن هستید بدست بیاورید. به یاد داشته باشید که از خطرهای غیر ضروری پرهیز کنید چون کوچکترین اشتباه باعث عقب افتادن میگردد.

سلطه:
در زمانی که از بازیکنان سبقت میگیرید باید تسلط شما به جلو و جاده و حریفان بیشتر باشد چون بازیکنان قصد بهم زدن تعادل شما را خواهند کرد که از شما سبقت بگیرند و دقت بر روی این نکات باعث برنده شدن و عدم دقت و حوصله باعث باخت در پایان مسابقه میشود.

بخش ویژه:
مسابقه های ویژه و خاص بسیار دشوار است زیرا پیچیدگی مسیر و دست یابی به کوتاه ترین زمان در رقابت، باعث سردرگمی خواهد شد.

بالاترین سرعت ( جنون سرعت):
راننده باید بالاترین سرعت در قسمت مشخص از مسیر را طی کند. با توجه به نتایج کسب کرده برای آن در بخش سرعت  مدال قهرمانی تعلق میگیرد.

گرفتن  موارد کمکی در میسر :
جمع آوری تمام موارد در مسیر در کوتاه ترین زمان موفقیت شما در این مسابقه را تضمین میکند.

موارد ذکر شده از ویژگی های کاملا متفاوت NFS می باشد و باید این موارد برای متقاعد کردن بازیکنان به نصب و بازی کافی باشد. مدل رانندگی منحصر به فرد هر شخص اجازه می دهد تا افراد از محیط و مسابقات دلسرد نشوند.

در پنج کلاس متفاوت بازیکن می تواند مهارت خود  را محک بزند. سبکهای متفاوت از  رانندگی در هر نوع از مکانها: در تپه ها، بزرگراه ها و یا در  آسفالت و  هر سطح دیگر وجود دارند.

۷ed6793f-ef2c-4492-aedd-ed02ba93257d

۶۵۸۱d79f-452c-40b2-9b7b-19ae87a03cde

edba2523-6ed0-40e5-95f6-fe0c557cff98

fc381500-1e9b-4ed9-9d5d-6dc1cfb9a3eb

ویژگی ها: 

  • پنج فصل با رده های مختلف خودرو، 
  • تعداد زیادی از اتومبیل های منحصربفرد،
  • رانندگی بسیار شبیه به واقعیت،
  • مراحل متنوع و زیاد از حالتهای مسابقه،
  • خرید اتومبیل های جدید،
  • اتومبیل های مدرن و کلاسیک برای تجربه کردن و پیروزی ،
  • پیشرفت در بازی تا سطح حرفه ای،

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour