نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر چه ایکس باکس وان مایکروسافت برای مدت زمان طولانی توسط پلی استیشن 4 (PS4) کوبیده شده بود، اما شرکت مدیریت کرده بود تا از اواسط 2016 تا پایان سال، آن روند را تغییر دهد. با استفاده از پلی استیشن 4 سراسری سونی تعدادی از کنسول های ایکس باکس وان (Xbox One) حراج شدند. ویندوز سنتر در رابطه با این خبر مطلبی برای شما فراهم کرده است، پیشنهاد می کنم تا پایان خبر همراه ما در ویندوز سنتر باشید.

ایکس باکس وان

ایکس باکس وان

به هر حال، زمانی که آمازون این حراج را عرضه کرد، برای موردی که در چند ماه اخیر ما از استفاده کرده بودیم، اعداد تصویر دیگری را به نمایش گذاشتند. در طول کل سال 2016، واضح است که کنسول سونی حراج های بزرگتری نسبت به حراج مایکروسافت در آمازون داشته است.

در ایالات متحده، فروش برتر کنسول بازی ها در آمازون در سال 2016، پلی استیشن 4 اسلیم سونی بود. به علاوه ی پول دیجیتالی سونی برای فروشگاه پلی استیشن، و کارت اعتباری ایکس باکس مایکروسافت که بیش از حد انتظار نیز فروش رفت.

حراج بازی های ویدئویی ایکس باکس وان آمازون

بهترین فروش بازی های ویدئویی آمازون در سالی که گذشت

در لیست بیشترین فروش آمازون سه عدد از کنسول های پلی استیشن 4 سونی (شامل بسته های نرم افزاری) بالاتر از ایکس باکس وان مایکروسافت و در صدر قرار گرفته اند، ایکس باکس وان تنها توانست 2 مورد آخر از 5 مورد ذکر شده در لیست 5 فروش برتر آمازون را به دست بیاورد.

  • پلی استیشن چهار اسلیم 500GB برای (Uncharted 4 Bundle)
  • پلی استیشن چهار 500GB برای (Call of Duty: Black Ops 3 Bundle)
  • پلی استیشن چهار پرو 1TB
  • ایکس باکس وان 500GB برای (Battlefield 1 Bundle)
  • ایکس باکس وان اس 500GB برای (Minecraft Bundle)

با عرضه Project Scorpio در سال جاری، ما باید در آینده شاهد باشیم که آیا مایکروسافت می تواند تجربه جدیدی از کنسول ها ارائه کند؛ به طوری که بتواند روندی که در سال 2016 شاهد آن بودیم، معکوس کند.

پیوست
منبع: Onmsft

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour