نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در روز های اخیر اخبار زیادی مبنی بر اینکه مایکروسافت در حال کار بر روی یک اپلیکیشن به اسم OneClip است منتشر شده است. این اپلیکیشن یک کلیپ بورد هوشمند است و کاری که می کند این است که شما در یک دیوایس یک چیز رو کپی می کنید و در دیوایس دیگر جایگذاری ( paste ) می کنید. حالا این می تواند هر چیزی باشد عکسی که گرفته اید، اسکرین شاتی که خلق کرده اید، یه متن، یا قسمتی از یه متن که مهم است، شماره تلفن یا آدرسی که در PC ذخیره کرده اید و … .

OneClip این کار را به صورت اتوماتیک و از طرف شما بر روی همه دیوایس هایتان انجام می دهد. یک پیوند بین دیوایس، امنیت، کلیپ بورد هوشمند بر روی کلود.
OneClip برای ویندوز ۱۰، ویندوز موبایل، اندروید و ای او اس به وسیله مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه هنوز مشخص نیست که مایکروسافت این اپلیکیشن را در چه زمانی به صورت رسمی منتشر خواهد کرد.

ولی این نرم افزار احتمالا در آینده نه چندان دور به صورت عمومی برای کاربران منتشر خواهد شد و به نظر می رسد ابتدا برای ویندوزفون و ویندوز منتشر شود چون رد پای آن در استور ویندوزفون پیدا شده است. از طرفی چون مدت زیادی از اخرین آپدیت آن می گذرد بازهم نشان از این دارد که روزهای پایانی تست این نرم افرار توسط کارمندان داخلی مایکروسافت است.

مایکروسافت با OneClip کار بزرگی انجام داده است ( نرم افزاری که بی درنگ همگام سازی می کند ) که در واقع بسیار خوب است. در واقع مایکروسافت با این کار ما را به مرحله جدیدی از فضاهای ابری وارد می کند.

شما نیز با لینک زیر که ویندوز سنتر در اختیار شما گذاشته است می توانید آن را دانلود و نصب کنید.

پس از نصب متوجه می شویم که این نرم افزار فقط از دو سایز کوچک و متوسط برای کاشی خود پشتیبانی می کند و سایز بزرگ ندارد. ( البته دراین ورژن ).

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour