نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت دیشب بیلد جدید ویندوز 10 را برای حلقه ی ایسنایدر منتشر کرد. این بیلد جدید دارای چند ویژگی منحصر به فرد و خوب بود که امید ها به کورتانا را بیش از پیش تقویت کرد.

در خبری جدید دریافتیم که اپلیکیشن Messaging + Skype در ویندوز 10 دسکتاپ اکنون می تواند تمام SMS های شما را که توسط سیستم بک آپ ویندوزفون ذخیره شده اند را نمایش دهد. که شامل همگی SMS های دستگاه های ویندوزفون 8 هم می شود و در راه ویندوز 10 موبایل می باشد.پیام ها از طریق SMS به عنوان پاسخ ارسال و همچنین در برنامه پیام رسانی در یک یا دو دقیقه با توجه به سیستم پشتیبان گیری ظاهر خواهند شد.

Screenshot-29

متاسفانه، اپلیکیشن Messaging + Skype توانایی نمایش و ارسال پیام های رسانه ای و moji را از دست داده است، اما به احتمال زیاد در آینده به روز رسانی خواهدشد و  درست می شود. که منتظر این بروزرسانی خواهیم ماند.

در حالی که توانایی  مشاهده SMS ها اضافه گردیده است تا حد زیادی نیز درخواست گردیده است که این ویژگی با کورتانا نیز ادغام شود تا بتوان به ارسال پیام پرداخت. کار مایکروسافت تا حدودی قدم به قدم انجام می شود و انتظار داریم که در آینده ای نزدیک شاهد ویژگی های و بهبود های بسیاری باشیم.

همانطور که پیش تر گفتیم  اپلیکیشن جدید Messaging + Skype تنها در آخرین بیلد ویندوز 10 موبایل فعال است و برای استفاده از آن باید حتما آخرین بیلد ویندوز 10 را داشته باشید و تا هفته آینده این ویژگی اپلیکیشن Messaging + Skype برای بیلد های قدیمی تر نیز فعال خواهد شد.

هم اکنون شما می توانید جدیدترین اپلیکیشن Messaging + Skype را مستقیما از لینک زیر در استور مایکروسافت دریافت نمایید. نظر شما همراهان ویندوز سنتر درباره این تغییر جدید چیست؟ آیا برای شما مفید و کاربردی خواهد بود؟ لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

9 Responses

  • alireza07

   ویندوز 10 ک اومدنی نیست من فقط به عشق آپدیت بازی های زیبایی مثل انگری بردز میام به این سایت سر میزنم یارو تمپل رانو یادم رفته اون اپ بشه دختر هندی بیاد توش برقصه وای چ امکاناتی داریم ما وینفونی ها

   پاسخ
 1. rezaee021

  خانوم فرجی لطفا هوای 930 رو داشته باش
  مشکل میکروفون
  داغ کردن
  پپایین اومدن دووربین (عاابرووم رفت خدایی
  وصل نشدن به ککامپپیوتر
  قرراار بودد درست ببشه چشد

  پاسخ
 2. alireza07

  برنامه ی مسیجینگ مایکی خیلی مزخرف هست هر بار که فایل پشتیبان و ریستور میکنیم کانورسیشن پیام های جدید با قبلیه جدا میشه

  پاسخ
  • مجتبی

   اصلاً نه میدونی بک آپ میگیره یا نه،نمیدونی سینگ میشه یا نه..
   تو ویندوز ۸/۱ راحت بود میرفتی تو تنظیمات+ایمیل اند اکانت اکانت رو سینک میکردی تموم مسیج ها میدونستی سینک میشه..
   از ویندوز ۱۰ استفاده میکنی و دانگریت کنی به ۸/۱ مسیج های ویندوز ۱۰ رو نمایش نمیده،حالا باز اینسایدر شی و آپدیت کنی مسیج ها برات میان،بعضی اوقاتم یه مسیج رو چند بار نشون میده..
   کلاً بک آپ گیری ویندوز ۱۰ مزخرفه..(تو تنظیمات مسیج باید گزینه سینک و بکاپ باشه تا بشه با خیال راحت سینک کرد نه مثل الان که فقط سینک و بکاپ داره که آف و آن داره..)که اونم اصلاً مشخص نیست سینک میکنه و بک آپ میگیره یا نه..
   یه سری قابلیت ها تو ویندوز ۸/۱ قابلیت بسیار خوبی هستن که ویندوز ۱۰ از داشتنشون محروم هست،باید برای اونجا مایکروسافت چاره ای بکنه..
   همین سینک اکانت رو باید به ویندوز ۱۰ بیاره..
   تاریخچه ای که تو ویندوز ۸/۱ برای مخاطبین داشت(هم پیام ها رو میشد دید هم تماس ها رو )
   و…………….

   پاسخ
 3. Farid

  این بیلدنیازمند گوشی باپیش نیازویندوزده هستش گوشیهای قدیمیترمثل 1520\930\830\و…این بیلدبراشون نمیاید

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour