نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همانطور که اطلاع دارید، گوشی ژیائومی Mi MIX بخاطر صفحه نمایش یکپارچه 6.4 اینچی خود مورد توجه مشتریان قرار گرفت. این صفحه نمایش 84.16 درصد قسمت جلویی بدنه گوشی را پوشانده (ژیائومی ادعا می کند که 91.3 درصد را پوشش می دهد). با ویندوز سنتر همراه باشید.

Meizu

meizu

در اولین روز فروش این گوشی در روز جمعه، در عرض 10 ثانیه همه گوشی ها فروخته شد! همانطور که انتظار می رفت، دیگر سازندگان گوشی های هوشمند، قصد دارند از طراحی Mi Mix تقلید کرده و گوشی هایی با صفحه نمایش یکپارچه تولید کنند.

با جستجو در وبسایت Weibo، به گوشی برخورد کردیم که شرکت Meizu تولید کننده آن است. این گوشی به طور عجیبی میزان نسبت صفحه نمایش به بدنه آن زیاد بوده و بنظر می رسد با توجه به حدس و گمان ها، بطور رسمی در 24 دسامبر رونمایی می شود.

اگر این خبر درست باشد، گوشی Meizu در مقایسه با گوشی Mi Mix نسبت صفحه نمایش به بدنه بیشتری خواهد داشت. در حالی که Mi Mix در قسمت پایین خود، قسمتی از قاب را دارا می باشد، گوشی جدید Meizu آن را هم ندارد و تماما صفحه نمایش است!

Meizu دارای سنسور اثر انگشتی است که بروی شیشه صفحه نمایش بطور نامحسوسی قرار گرفته و با آن ادغام شده است. شایعات از این خبر می دهند که در سالگرد 10 سالگی آیفون، شرکت اپل نیز مدلی از آیفون را ارائه می دهد که در بخش جلویی آن هیچ قسمتی از قاب وجود نداشته و بطور کامل صفحه نمایش آن را پوشانده است.

شرکت Meizu اعلام کرده است که “منتظر چیزی غیر منتظره باشید”.

ما نیز منتظریم ببینیم که این چیز غیر منتظره همین گوشی است یا خیر.

پیوست
منبع: phonearena

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour