نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

قطعا به یاد دارید که چندی پیش مسابقه ی بزرگی از سوی مایکروسافت برگزار گردید که خیلی از کاربران عزیز ایرانی هم در این مسابقه شرکت کردند. این مسابقه در تاریخ 23/9/94 در این پست خدمتتان معرفی کردیم که هم اکنون برنده ی آن مشخص گردیده است. در این مسابقه قرار بود که شخصیت سال ، ویدیوی سال و عکس سال مشخص گردد. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

شخصیت سال :

شخصیت سال Rich Woods شناخته شد. فردی که مدیر سایت تحلیلی خبری fortheloveoftech می باشد و سالهاست در اکثر مسابقات مایکروسافت شرکت کرده و برنده شده است. این شخص اینسایدر هم می باشد و تابحال پیشنهاد های خلاقانه ی زیادی را برای این شرکت ارسال کرده است.

2

ویدیوی سال:

این ویدیو توسط فردی به نام Shaan Haider ساخته شده است که با گوشی که موضوع ویدیو تست سرعت لومیا 640 ایکس ال و گوشی لومیا 930 می باشد.

عکس سال:

این عکس ، شخصی با ایدی qpecc در اینستاگرام قرار داده است که عکس سال شناخته شد.

Untitled

هدیه های این برندگان:

به این سه برنده ی خوش شانس جوایز ارزشمندی از جمله یک نشان برنده مسابقه لومیا ، یک شارژر وایرلس ، و چندین موارد دیگر اهدا خواهد شد.

مسابقات بعدی مایکروسافت را خدمتتان اعلام خواهیم کرد و امیدواریم برندگان بعدی این مسابقات شما کاربران عزیز باشید. همانطور که می دانیم بسیاری از شما دوستان عزیز در این مسابقه شرکت کردید اما متاسفانه تصاویر دیگری مورد انتخاب ناظران مسابقه قرار گرفته است تصویر بالا که می بینید برنده ی این مسابقه شده است.

همانطور که در قسمت ویدیوی سال می بینیم یک ویدیوی ساده در نظر گرفته شده است و آنچنان هم قوی نیست ولی احتمالا تعداد نفرات ارسال کننده ی این قسمت کم بوده است و به ناچار این را انتخاب کرده اند اما ما در ایران کاربران زیادی در زمینه ی فیلم برداری داریم که متاسفانه شرکت نکرده اند.

امیدواریم در مسابقات بعدی یکی از کاربران عزیز ایرانی برنده ی مسابقات باشد.


نظر شما کاربران عزیز در مورد این برندگان و مسابقه چیست؟

4 Responses

  1. sp90084168

    :-D مرسی رضا جان.. تو اون مقایسه وین ۸.۱ چقدر خوبه .. من برم دانگرید کنم

    پاسخ
  2. Makan.H.G

    در این مسابقه تعداد ویدئو ها کم نبوده است،ملاک و معیار انتخاب متفاوت بوده است!

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour