نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

این برنامه بصورت رایگان از شرکت SoloLearn Inc برای برنامه نویسان در استور میایکروسافت منتشر شده است. همان طوری که در معرفی (Learn PHP نرم افزار آموزش زبان برنامه نویسی تحت وب PHP) به شما ارئه شد این برنامه هم در راستای مکمل شدن برنامه نویسی تحت وب به شما کمک می کند تا بتوانید به کمک این برنامه ها بصورت مجزا به برنامه نویسی منتظم و سازمان یافته ای دست پیدا کنید. و در صورت لزوم هر بخش را از طریق این برنامه ها تغییر یا ویرایش کنید.

 CSS یا Cascading Style Sheet  یکی از مفید ترین ابزار های وب می باشد که یکی از مزیت های آن ساخت یک فایل و الگوی مشترک و استفاده آن در کلیه صفحات سایت وب و انجمن و …  می باشد. با توجه به افرادی که برنامه نویس هستند و اطلاعات کافی دارند می توانند از این برنامه ی محبوب و ساده و روان کمال استفاده را ببرند. این برنامه باعث شده است که برای رفع خطاها و یا ویرایش کل متن ها نیازی به تغییرات تک تک کد ها و خط ها در برنامه ی مورد نظر نباشیم یا به عبارت دیگر همین برنامه، از تکرار یک سری کدها جلوگیری می کند که باعث محبوبیت این برنامه  در نزد طراحان وب شده است. بطور مثال:وب سایت شما شامل ۳۵۰ صفحه می باشد و شما آنها را به زبان HTML نوشته اید. خوب حالا تصمیم گرفته اید تا فونت و رنگ و… تمام متن را ویرایش کنید. مطمئنا کار ساده و پر هزینه و زمانبری خواهد بود در اینجا  CSS دقیقا همان زبانی است که می توانید با به کار بردن آن و ترکیب کردن آن با برنامه های دیگر توسط یک جمله بر تمام متن های برنامه نویسی شده تسلط داشته باشید.

استفاده از CSS باعث تمیزتر شدن کدهای برنامه نویسی می شود. و برای تغییر و ویرایش دفعه های بعد کار شما را آسان و راحت می کند. چون زمان کمتر برای رفع مشکل و ویرایش صرف می کنید و همچنین هزینه های پایین، یکی از ویژگی های این برنامه است این برنامه با  HTML هسته فناوری ساخت صفحهات وب را مکمل می کنند. از CSS برای جلوه های تصویری مانند ( نوع قلم ، رنگ ، اندازه ، و… ) بر روی صفحه های وب استفاده می کنند. از این زبان در حال حاضر می‌ شود با مشخص کردن سبک صفحه وب HTML بیشترین استفاده‌  را برد.مطمئنا این برنامه ها می توانند راهی آسان و بهتر و جذابتر برای افرادی که می خواهند بصورت حرفه ای و نیمه حرفه ای آموزش برنامه نویسی تحت وب رو یاد بگیرند، هست زیرا محیط برنامه بصورت کاملا ساده و راحت و روان طراحی شده است.  این برنامه از امتیاز و محبوبت بالایی برخوردار می باشد. با توجه به لینک ها و ویدیو ها و فایل های آموزشی که در داخل برنامه برای دانلود قرار گرفته است می تواند شما را بصورت یه برنامه نویسی مستقل آماده کند . همچنین برای رقابت و سرگرمی در برنامه CSS جدول جهانی طراحی شده است که برای رقابت و هرچه بهتر شدن برنامه نویسی به صورت جهانی خود را با افراد دیگر مقایسه کنید و به رقابت بپردازید و رکرد ثبت کنید و در جدول بالا بروید. تا به یک برنامه نویس ماهر و با تجربه و قهرمان تبدیل شوید.

۱

۲

2 Responses

  • علیرضا عالمی

   خواهش میکنم
   امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour