نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

Kirik Battery در آپدیت های بعدی خود هیچ رقیبی در ویندوز استور نخواهد داشت.

windowscentr kirik battery

با ویندوز سنتر همراه باشید.

همان طور که می دانید باتری بخش مهمی از دستگاه است. به طوری که اپلیکیشن های زیادی برای مدیریت باتری ایجاد شده اند. اهمیت این موضوع باعث شده است تا توسعه دهندگان نرم افزار های ویندوزی نیز از این مسیر عقب نمانند و اپلیکیشن های مختلفی را برای کاربران ویندوز جهت مدیریت باتری دستگاه خود ارائه دهند. یکی از این نرم افزار ها که به گفته ی توسعه دهندگان آن بی رقیب خواهد بود Kirik Battery است.

این نرم افزار که در حال حاضر فقط یک نسخه از آن سازگار با ویندوز 10 ارائه شده است یک نرم افزار مدیریت باتری واقعی است. این نرم افزار تمام تغییرات را به صورت ناتفیکیشن به اطلاع کاربر می رساند. در صورت ایجاد هرگونه تغییر در برنامه ها، میزان شارژ و یا هر تغییر دیگر آلارم داده و شما را از وضعیت باتری آگاه می کند.

امروزه که تلفن های همراه به جزئی جدایی ناپذیر از انسان ها و جامعه تبدیل شده اند نمی توان از نقش مهم این نرم افزار چشم پوشی کرد، چرا که یک تلفن همراه وقتی کار آمد است که بتوان از آن استفاده کرد و این استفاده تنها در گرو داشتن میزان قابل قبولی انرژی درون باتری دستگاه است. لازمه ی این امر داشتن نرم افزارهایی برای بهینه سازی و مدیریت باتری است که یکی از این نرم افزار های مدیریت باتری Kirik Battery است که می تواند کمک شایانی به کاربران در زمینه ی مدیریت باتری کند.

این نرم افزار اکنون در ویندوز استور قرار دارد و برای کاربران ویندوز 10 قابل دانلود است.نرم افزاری که توسعه دهندگان آن از بی رقیب بودن آن در آینده ای نه چندان دور خبر داده اند و انتظار می رود مورد توجه کاربران ویندوز قرار بگیرد.

نظرات خود را با ویندوز سنتر در میان بگذارید.

پیوست

منبع: MSPoweruser

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour