نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

برنامه ی Slack برای ویندوزفون احتمالا هنوز در حال توسعه است، اما در حال حاضر برنامه های جانبی (یا اصطلاحا third party) بسیاری در استور وجود دارند که این کار را انجام می دهند.

یکی از جدیدترین این برنامه ها، برنامه ی Just Chat است که یک برنامه ی یونیورسال ویندوز ۱۰ می باشد. این برنامه ظاهری جذاب و طراحی مناسبی دارد و همچنین عملکردهای ابتدایی مربوط به Slack شامل ارسال (پست) عکس و همچنین چت کردن را دارا می باشد.

قابلیت دیگر این برنامه همگام سازی بین دیوایس های مختلف است. به این معنی که اگر در یکی از دیوایس های خود اصطلاحا Sign in کنید در همه ی دیوایس ها Sign in می شوید. به علاوه اینکه گزینه ای برای انتخاب تم سیاه رنگ هم وجود دارد که مشکل آن این است که وقتی از برنامه خارج می شوید این انتخاب شما فراموش می شود، بنابراین اگر که تم سیاه را می خواهید باید هر بار که وارد برنامه می شوید آن را فعال کنید.

این برنامه در حال حاضر برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل به صورت رایگان در دسترس قرار دارد و تا زمانی که برنامه ی رسمی Slack معرفی نشده است انتخاب مناسبی برای علاقه مندان به آن است. برای دانلود این برنامه می توانید بر روی این قسمت کلیک کنید.

لطفا نظرات خود را در مورد این برنامه با ما در میان بگذارید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour