نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت مایکروسافت و استودیو ۳۴۳Industries در طول کنفرانس گیمزکام مایکروسافت از عنوان جدیدی به نام Halo Wars 2 رونمایی کردند. البته این خبر را Bonnie Ross از استودیو ۳۴۳Industries در پایان کنفرانس با نمایش تریلری اعلام کرده است.

Halo Wars 2 در حقیقت عنوان استراتژیکی بوده که سازندگان Total wars یعنی استودیو The Creative Assembly نیز در ساخت آن با استودیو ۳۴۳Industries همکاری می کند.

عنوان Halo Wars 2 همچنین اسپین آف سری بازیهای Halo محسوب شده و قرار است پاییز ۲۰۱۶ برای کنسول XBOX ONE و ویندوز ۱۰ انتشار پیدا کند.

شما در ادامه می توانید تریلر معرفی بازی را تماشا کنید که قطعا برای طرفداران Halo هیجانی خواهد بود.

2 Responses

 1. tohid

  critical structure corruption که باعث ری استارت تو وین ۱۰ می شه رو چجوری می شه برطرف کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • Fallah

   این مشکل مربوط به درایورهاست…شما باید درایورهای ویندوزتون رو از طریق خود ویندوز یا از طریق سایت شرکت سازنده قطعه مورد استفادتون آپدیت کنین…ابتدا همه دیوایسهای بیرونی دیگه مثل پرینتر اسکنر وبکم هارد اکسترنال و غیره همه رو به جز ماوس کیبورد رو از سیستم جدا کنین بعد سیستمتون رو روشن کنین و درایورهاتون رو آپدیت کنین بعد دیوایسهایی که جدا کرده بودین رو بدون اینکه سیستمتون رو خاموش یا ری استارت کنین وصل کنین و بعد چند لحظه برین و دوباره آپدیت کنین تا اینهایی که جدید وصل کردین هم آپدیت بشن و بعد نصب کامل آپدیت ها ری استارت کنین مشکلتون حل میشه…بهتره همیشه ویندوزتون به طور کامل آپدیت باشه خصوصا از طریق خود ویندوز آپدیت چونکه بعضی درایورها مورد تایید مایکروسافت و بهینه شده برای ویندوز شما ممکنه نباشن

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour