نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت Dell قصد دارد موبایلی با سیستم عامل ویندوز10 موبایل بسازد که از پردازنده x86 Intel Core M بهره می برد. این اعجوبه به اصطلاح گوشی موبایل، حافظه RAM 4GB یا 8GB با حافظه داخلی 128GB و یا 256GB خواهد داشت. با ویندوز سنتر همراه باشید.

Dell Stack

dell

این دستگاه از تبلت کوچکتر و از گوشی های هوشمند بزرگتر است که بطور کلی از 6.4 اینچ می شود. با این تفاسیر، شما می توانید از آن به عنوان یک گوشی و یا تبلت و حتی لپ تاپ استفاده نمایید.

همه این دستگاه ها از امکان سودمند کانتینوم استفاده می کنند که اجازه می دهد تجربه ویندوز دسکتاپ را با گوشی هوشمند داشته باشید، همانند وجود نوار ابزار، منوی start و خیلی از امکانات دیگر ویندوز 10 دسکتاپ.

مشکل اینجاست که ما نمی دانیم چه بر سر پروژه Dell خواهد آمد که با نام Stack شناخته می شود. به گزارش VentureBeat این دستگاه قرار است در بهار سال 2017 رونمایی شود، اما وضعیت الان پروژه نامعلوم است. شاید این پروژه پس از اینکه شرکت اینتل اعلام کرد، قصد دارد پردازنده های سری ATOM خود را بازنشسته کند، توست Dell کنار گذاشته شده و یا شاید فقط در حالت انتظار است تا مایکروسافت برنامه ریزی کند.

به هر چیزی که مشخص است، سازندگان تلفن های همراه مایلند که از سیستم عامل ویندوز 10 مویایل روی دستگاه های جدیدشان استفاده نمایند. شرکت HP با Elite x3 در واقع همین کار را انجام داد. گوشی هوشمند Elite x3 در واقع همانند Stack، گوشی موبایلی است که به عنوان دستگاهی معرفی شد که می تواند لپ تاپ و دسکتاپ هم بشود. هر چند HPقبل از رونمایی از گوشی خود، کشمکش هایی با مایکروسافت داشت. HP از ویندوز10 موبایل انتظاراتی داشت که می خواست مایکروسافت آنها را به ویندوز 10 موبایل بیاورد.

ما نیز همانند شما منتظریم که Dell Stack بیرون بیاید و قدرت ویندوز 10 موبایل را شرکت های مختلف به نمایش بگذارند.

پیوست
منبع: windowscentral

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour