Cortana در تابستان سال جاری به Xbox One خواهد آمد

Cortana در تابستان سال جاری به Xbox One خواهد آمد

مایکروسافت امروز چندین ویژگی جدید که قرار است در تابستان سال جاری به Xbox One بیایند را معرفی نمود. به روزرسانی های مذکور بسیار هیجان انگیز هستند و یکی از این ویژگی ها توانایی استفاده از Cortana بوده که البته کاربران Preview می توانند از امروز آن را بر روی Xbox One های خود شاهد باشند.

با فرارسیدن به روزرسانی سالگرد انتشار ویندوز 10، تمام کاربران Xbox One نیز می توانند ویژگی Cortana را مورد استفاده قرار دهند. مایکروسافت اعلام نموده که بهره وری از Cortana مختص کاربران کینکت نمی باشد. این موضوع بدین معناست که بوسیله Headset نیز می توان از امکانات این اپلیکیشن سود جست.

البته باید خاطر نشان شد که این ویژگی فعلا در آمریکا، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، آلمان و اسپانیا قابل دسترسی خواهد بود اما مناطق دیگر نیز در آینده نزدیک به آن اضافه خواهند شد.

کورتانا ابتدا در آمریکا، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، آلمان و اسپانیا برای کاربران Preview عرضه خواهد شد و طرفداران بازی های کامپیوتری می توانند تجربه ای مشابه از کورتانا، همانند آنچه در دیگر دستگاه های مجهز به ویندوز 10 شاهد هستند را احساس کنند. دستورات صوتی کورتانا در Xbox One به وسیله کینکت و هدست قابل اجراست. هم اکنون می توانید از کورتانا در جهت یافتن بازی های کامپیوتری بهتر، مشاهده عملکرد دوستان، راه انداختن گروه های مختلف، انجام کارها و دستورات معمول، روشن کردن Xbox One (اگر از کینکت استفاده می کنید) و بسیاری امکانات دیگر بهره گیرید. ما در آینده ساخت ویژگی های جدید کورتانا را ادامه خواهیم داد تا کاربران بتوانند از این دستیار مجازی برای بهبود تجربه های مربوط به بازی های رایانه ای استفاده نمایند. برای اینکه کورتانا را فرا بخوانید، کافی است عبارت Hey Cortana را گفته و یا اپلیکیشن آن را اجرا نمایید.


نظر شما همراهان ویندوزسنتر در خصوص این قابلیت جدید اضافه شده به Xbox One چیست؟

وحید وب‌سایت
علاقه مند به فیلم، کتاب و بازی های کامپیوتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.