Call Of Duty به گذشته طلایی خود باز می‌گردد!

Call Of Duty به گذشته طلایی خود باز می‌گردد!

اگر شما نیز در زمره کسانی هستید که مشتاقند بازی ندای افتخار (Call Of Duty) به روزهای گذشته خود برگردد، میتوان گفت که سال 2017 سال شما خواهد بود. چرا که شرکت Activision اخیرا اخبار و اطلاعاتی در خصوص نسخه جدید بازی COD خود منتشر نموده است. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید…

COD

سایت CharlieIntel.com این اخبار منتشره را پوشش داده و اعلام نموده که دو خبر مجزا و جالب در این خصوص وجود دارد. خبر نخست بازگشت شرکت Sledgehammer Games را برای توسعه نسخه بعدی بازی تایید می نماید. با این حال این خبر نمی تواند چندان غیر منتظره باشد چرا که شرکت مذکور قبلا عهده دار توسعه نسخه های Modern Warfare 3 و Advanced Warfare بوده است.

ما از اینکه در سال جاری نسخه جدید COD را برای هوادارنمان به ارمغان بیاوریم هیجان زده و همزمان مفتخریم. این موضوع بزرگترین موفقیت ما در بازار بازی های رایانه ای به شمار می آید. خبرهای بیشتری در راه است!  Sledgehammer Games – نهم فوریه 2017

اما نکته مهم تر شاید این اظهارات شرکت Activision در خصوص COD باشد:

در سال 2017، شرکت ما بازی ندای وظیفه را به ریشه های خود باز خواهد گرداند و مبارزه های سنتی و قدیمی بار دیگر در مرکز توجه قرار خواهند گرفت. این خبر هیجان انگیزترین اخبار برای جامعه هواداران COD و توسعه دهنده نسخه جدید این بازی یعنی Sledgehammer Games به شمار می آید.

به نظر می‌آید که این اظهارات به معنای حذف جت های پرواز و بازگشتن چکمه های نظامی بر روی زمین COD خواهد بود. اما فراموش نکنیم که با شرکت Activision طرف هستیم و برای دریافتن آنچه قرار است اتفاق بیفتد فعلا باید منتظر ماند. اما تا اینجای کار می توان به آنهایی که حسرت روزهای Modern Warfare و قبل از آن را می کشیدند نوید سالی پر هیجان را داد.

[divider]پیوست[/divider]

[column size=one_half position=first ]منبع: WindowsCentral[/column]

وحید وب‌سایت
علاقه مند به فیلم، کتاب و بازی های کامپیوتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.