نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

پروژه اینسایدر مایکروسافت به لطف عرضه بیلد های متعدد برای کامپیوتر, موبایل و Xbox, روزهای خوبی را می گذراند. بنابر این دور از انتظار نخواهد بود اگر همین روزها بیلد پیش نمایش جدیدی منتشر شود. برای برخی ها جالب خواهد بود تا شماره ساخت این بیلد را حدس بزنند. با ویندوزسنتر همراه باشید.

Build 14960

tweeten-1477730365398-696x373

 

آخرین اطلاعات مربوط به این موضوع توسط منبع معتبری با عنوان “Core Insider Program” (به معنای هسته برنامه اینسایدر) در توییتر منتشر شده است. اطلاعات جدید نشان می دهد بیلد 14959 (که خبر آنرا سابقا به اطلاع شما رساندیم) بازنشسته شده و بیلد 14960 جایگزین گشته است.

screenshot-69

اساسا این توییت ها بیان می کنند که مایکروسافت از انتشار آخرین کاندید یعنی بیلد 14959 به دلیل وجود برخی مشکلات که اعلام نشده, صرف نظر کرده است. بیلد 14960 به دلیل جدیدتر بودن, نیاز به تست و بررسی قبل از انتشار برای اینسایدر ها دارد. طبق اطلاعات BuildFeed بیلد 14960 در روز 28 ماه اکتبر (چند روز قبل) کامپایل شده است. این بدان معنی است که اگر مشکل خاصی برای این نسخه وجود نداشته باشد, ممکن است هر لحظه برای اینسایدر های حلقه Fast عرضه شود.

اکنون ما باید منتظر دونا سارکار بمانیم تا اگر خبری شد, ما را مطلع کند. ویندوزسنتر هم به محض انتشار بیلد جدید, جزییات آنرا در اختیار شما خواهد گذاشت.

پیوست

منبع: WinBeta

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour