نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی Age of Empires: Castle Siege یک بازی پلتفورم مشترک (Cross-Platform) از نوع استراتژی Real Time است که بر روی سیستم عامل های ویندوز و iOS قابل اجراست. مایکروسافت اخیرا اعلام نموده که این بازی در اوایل ماه مارس سال جاری به اندروید می آید. بدین ترتیب کاربران اندروید نیز می توانند به نبرد 4.7 میلیون کاربر ویندوز و iOS بپیوندند. با ویندوزسنتر همراه باشید…

این بازی به کاربر امکان می دهد تا یک امپراتوری را بنا نهاده و آن را بوسیله نبرد با امپراتوری های دیگر و شکست آن ها در عصر قرون وسطی پیش ببرد. بازی Castle Siege در میان دیگر بازی هایی که در این ژانر قرار دارند بدلیل توانایی کنترل تمامی نفرات و تجهیزات در اختیار بازیکن و همچنین القای حس واقعی سبک Real Time در جایگاهی رفیع تر ایستاده است. استراتژی سطح بالای این بازی بازیکنانی را که می خواهند به امکانات و جوایز بیشتری در این بازی دست یابند به چالش می کشد و روز به روز ابتکارات و امکانات بیشتری از قبیل اعصار مختلف، ویژگی ایجاد بناهای ماندگار و نبرد شطرنجی به این بازی اضافه گردیده است.

این بازی در پلتفورم های از موتور مشابهی مختلف بهره خواهد گرفت. بدین ترتیب صرف نظر از اینکه با چه پاتفورمی بازی خود را ادامه می دهید، اطلاعات و ذخیره های شما بر روی ابر اطلاعاتی ذخیره خواهند شد و با این ابتکار بازی کردن در پلتفورم های مختلف برای بازیکنان به مراتب راحت تر خواهد گردید.

پیوست

منبع: MSPU

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour