9 بازی برتر و پر طرفدار ویندوزفون که با یک دست می توان بازی کرد

9 بازی برتر و پر طرفدار ویندوزفون که با یک دست می توان بازی کرد

بازی های زیادی به ویندوزفون آمده است و هر کدام یک از آنها ویژگی های خاصی دارند. برخی از بازی ها بطوری ساخته شده است که می توان با یک دست بازی کرد که معمولا این نوع بازی های طرفداران زیادی دارند. ما قصد داریم در این پست  بازی برتر این نوع بازی ها را خدمتتان ارائه کنیم که هم با آنها آشنا شوید و هم بتوانید آن بازی ها را بر روی گوشی ویندوزفونی خود نصب نمایید. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

بازی پر طرفدار Route Z

2qmp1js

در این بازی انواع ماشین های جنگی و قدرتمند در اختیار شما می باشد که شما باید با آنها رانندگی کنید و زمانبی هایی که در شهر آشوب کرده اند را نابود سازید. بر روی ماشین ها سلاح های قدرتمندی از قبلی تیربار ، سلاح آتشی و … بر روی ماشین شما نصب شده است و شما در یک جاده ای که پر از زامبی و موانع مختلف وجود دارد ، باید رانندگی کنید و مرحله را به اتمام برسانید. توجه داشته باشید اگر به موانع که در مسیر می باشد برخورد کنید از توان ماشین شما کم شده و در نهایت مرحله را باخته اید. همچنین می بایست سکه ها را جمع آوری کرده تا بتوانید ماشین را ارتقا دهید. در کل ۸ ماشین در اختیار شما می باشد که برای باز کردن ماشین های قدرتمند تر می بایست در مراحل سکه های زیادی را جمع آوری کنید.

apps.20547.13510798885084346.f6bae8f0-42aa-4d8b-913a-88aa0bf83639

لینک بازی از استور // حجم 60 مگابایت

——————————————————————————————————————————-

بازی هیجان انگیز On The Run

133-e1440751937946-680x383

در بازی چندین اتومبیل قدرتمند در اختیار شماست که البته بعضی از آنها را باید با پول کسب شده از مسابقات و رکورد ها خریداری نمایید. شما باید مهارت رانندگی خود را به رخ همگان بکشید و به همه نشان دهید که هیچ چیز مانع شما نمی شود. در یک اتوبان شلوغ و پر سرو صدا رانندگی می کنیم و پلیس هم شما را تعقیب می کند. برای اینکه بتوانید از دست پلیس فرار کنید باید ویراژ بدهید. بر روی ماشینتان می توانید سلاح های مختلف نصب کنید و در رانندگی ماشین هایی که سد راه شما شده اند را نابود کنید.

38-e1440752091634

لینک بازی از استور // حجم 39 مگابایت

——————————————————————————————————————————-

بازی اعتیاد آور CanKnockdown 3

15-can-e1439722891990-680x340

اگر شما طرفدار بازی های سرگرم کننده و بدون استفاده از دیتا هستید ما این بازی اعتیاد آور را به شما پیشنهاد می کنیم. در بازی چندین توپ در دسترس شما قرار می گیرد که باید با هدفگیری عالی قوطی ها را بیندازید. بعضی از مراحل به صورت فکری می باشد که به عنوان مثال قوطی های انفجاری را در یک زمان مشخص باید هدف گیری کنید که با انفجار آن بقیه ی قوطی ها هم بیندازد. این بازی دارای گرافیک بسیار خوب و گیم پلی روان است که قطعا شما را ساعت ها درگیر خود خواهد کرد. توجه داشته باشید این بازی ۱۰۰ مرحله دارد که تا مرحله ی ۶۰ رایگان است و برای ادامه ی بازی می بایست مبلغ $۱٫۹۹ را بپردازید. در بازی مدل و دستاورد های زیادی را کسب خواهید کرد که شما را شگفت زده خواهد کرد. این بازی هیجان انگیز را نصب کنید و نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

00110-e1439722948455

لینک بازی از استور // حجم 60 مگابایت

——————————————————————————————————————————-

بازی هیجان انگیز one more line

1430296410_53-e1434870142392

شما در بازی one more line میبایست سه خط رنگی موجود در بازی که مدام در حال بالا رفتن هستند را از بین موانع هدایت کنید تا این سه خط بتوانند به بالا صعود کنند. در این بازی تمام نشدنی شما میبایست به هر نحوی که شده حرکت خود را به بالا ادامه دهید و بالاترین امتیاز را کسب کنید و رکورد خودتان را به رخ دیگران بکشید. در این راه پر پیچ و خم می توانید با جاخالی دادن و قلاب انداختن بر روی موانع کار خود را در سعود به بالا راحت تر کنید. اگر باختید نا امید نشوید و انقدر بازی را تکرار کنید تا بتوانید رکورد خودتان ثبت و به رخ دیگران بکشید. موفق باشید…

ElJugonDeMovil_OneMoreLine_partidas

لینک بازی از استور // حجم 63 مگابایت

——————————————————————————————————————————-

بازی Ice Age Avalanche

015-e1432254376462-680x382

این بازی به سبک پازل می باشد و گرافیک بسیار بالا و گیم پلی هیجان انگیزی دارد. داستان بازی به صورت انیمیشن عصر یخ بندان ساخته شده است و ۲ شخصیت های آن انیمیشن در بازی حضور دارند که همان مانی و دیه گو می باشند و آنها در جستجوی گنج در بازی هستند . باید به سرزمین های بسیار دور سفر کرده تا به هدف خود برسند . وظیفه ی شما کمک کردن به آنها می باشد و پازل های سخت را برایشان حل کنید تا ادامه ی راه برایشان باز شود و بتوانند از این مراحل عبور کنند . البته در بعضی از مرحله ها نیاز به جنگیدن هم می باشد و باید به دیه گو و مانی کمک کنید تا پیروز شوند . برای جنگیدن باید میوه ها را پرتاب کنید که آن به صورت کشیدن انگشت بر روی صفحه ی گوشی انجام می گیرد . به این دو دوستتان کمک کنید تا به آخر بازی برسند و گنج خود را بیابند . این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید .

ice-age-avalanche-game-for-windows-phone

لینک بازی از استور // حجم 81 مگابایت

——————————————————————————————————————————-

بازی هیجان انگیز Angry Birds Stella

08-e1431043568931

داستان بازی در مورد یک پرنده بسیار زیبا به اسم Stella می باشد که در بازی پرندگان خشمگین اسم این پرنده Season بود که قطعا با این پرنده آشنایی دارید . این پرنده در این بازی شخصیی خشن و زرنگ پیدا کرده است و به همراه خود دوستان زیادی دارد که در این بازی به کمک وی آمده اند تا خوک های سبز رنگ را شکست دهند . بازی جدید شامل ۱۲۰ مرحله ی زیبا و سخت می باشد که شما می بایست تمام این مراحل چالش برانگیز را به اتمام برسانید تا Stella عزیز به همراهی دوستانش پیروز شوند .

27-e1431043886800

لینک بازی از استور // حجم 37 مگابایت

——————————————————————————————————————————-

بازی هیجان انگیز Smash Bandits Racing

122-e1430057461952-680x264

در بازی قبلی (Smash Cops Heat) شما نقش یک پلیس را داشتید که در خیابان های شهر بزرگ به دنبال دزدان می رفتید و آنها را دستگیر می کردید اما این بازی جدید (Smash Bandits Racing) دقیقا به صورت برعکس می باشد و اینک شما در نقش دزدان هستید و شرارت های خود را در شهر ادامه می دهید و از چنگ پلیسان فرار می کنید و حتی می بایست آنها را نابود کنید . در بازی همانند بازی قبل در یک شهر بسیار بزرگ زندگی می کنید که کار شما دزدی و ایجاد شرارت در شهر می باشد که پلیس های این شهر به دنبال شما می گردند و شما می بایست در خیابان های شهر ویراژ دهید و از چنگ پلیس ها فرار کنید در برخی از مواقع مجبور به نابودی آنها می باشید که برای این امر می بایست با ضربه زدن به ماشین های پلیس آنها را به سایر ماشین ها ، دیوار و … بکوبید تا سرعتشان کاسته شود و بتوانید فرار کنید. در بازی جاده های اسفالت ، خاکی ، برفی ، بیابانی ، کوهستانی و … وجود دارد که در این شهری که هستید در مکان های مختلف شهر جاده تغییر خواهد کرد.در اول بازی یک ماشین ساده را انتخاب می کنید و بازی را شروع می کنید و با دزدی و فرار از دست پلیس سکه و امتیاز دریافت خواهید کرد که در ادامه ی بازی می توانید با استفاده از آنها ماشین های بهتری خریداری کرده یا وسایل جانبی ماشین امثال لاستیک ها ، موتور ، صفحه کلاچ ، کمکی و … را ارتقاء دهید .یک خصوصیت زیبا و جالب بازی انفجار های درون بازی می باشد که با انفجار هر ماشین یک شعله ی زیبا ظاهر می گردد وصدای انفجار جالب هم شنیده می شود.می توانید به صورت آنلاین بازی کنید و در مسابقات جهانی هم شرکت کنید و نام خود را در جدول جهانی ثبت نمایید.

219-e1430057866739-680x557

لینک بازی از استور // حجم 208 مگابایت

——————————————————————————————————————————-

بازی هیجان انگیز I am Box
I-am-Box-e1429831016989-680x409

در هنگام ورود به بازی بر روی صفحه ی گوشی نوشته شده TAB TO START THE GAME که با لمس صفحه به قسمت اصلی بازی انتقال خواهید یافت که در مرکز صفحه یک دایره وجود دارد و در وسط دایره یه مربع می باشد که هر ۴ ضلع آن یک رنگ ( سبز ، آبی ، نارنجی قرمز و آبی ) می باشد که فلش هایی با همین رنگ به سمت مرکز دایره حرکت می کنند . در هنگام نزدیک شدن به دایره سرعت آن بیشتر می شود و شما از قبل از رسیدن فلاش ها به مرکز می بایست ضلع های مربع با نزدیک ترین فلاش در حال حرکت به مرکز را یکی کنید ( رنگ ضلع مربع و رنگ فلاش ) تا بازی ادامه داشته باشد و زمان ادامه پیدا کند و رکورد خود را در بازی بالا ببرید . برای چرخش مربع اگر سمت چپ صفحه را لمس کنید مربع به سمت چپ و اگر سمت راست صفحه لمس کنید مربع به سمت راست می چرخد و اگر خود مربع (وسط صفحه) را لمس کنید مربع به سرعت بیشتری به سمت ساعت گرد می چرخد.

نحوه ی تعیین رکورد : زمانی که شما فلش ها را به همرنگ ضلع مربع هدایت کنید هرچقدر که موفق تر باشید زمان بیشتری ثبت می گردد در بازی هم شرط بالا بودن رکورد بر اساس همین مقدار ثبت زمان تعیین می گردد . در گوشه بالا سمت چپ زمان سپری شده بازی شما مشخص می باشد و در زمان پایان بازی زمانی که در بازی باختید کل زمان رکورد برای شما ظاهر می گردد که رکوردتان همان زمان ثبت شده می باشد .

نگه داشتن بازی : اگر در هنگام بازی کردن نیاز به نگه داشتن بازی داشتید و قادر به ادامه ی بازی در همان لحظه نیستید شما می توانید از گزینه ی بازگشت (همان ۳ گزینه ی لمسی گوشی) را انتخاب کنید تا بازی متوقف شود و اگر می خواهید مجدد بازی را ادامه دهید در گوشه ی سمت راست چپ بالا یک فلاش سفید رنگ به سمت بالا پایین وجود دارد که آن را لمس کنید و بعد از آن ۳ ثانیه به شما فرصت می دهد و روی وسط صفحه عدد ۳ . ۲ . ۱ ظاهر می گردد و بعد از آن ادامه ی بازی شروع می شود و می توانید بازی کنید.

i-am-box-2-680x383

لینک بازی از استور // حجم 8 مگابایت

——————————————————————————————————————————-

بازی هیجان انگیز  Cut the Rope 2

118-e1429835047366-680x259

در بازی یک بسته ای به دست شما می رسد و بعد از باز کردن آن بسته شگفت زده خواهید شد .در داخل بسته یک موجود بسیار زیبا و بامزه ای به نام Join Om وجود دارد و این موجود به شدت عاشق آبنبات می باشد. موجود بامزه ی سبز رنگ نقش اول بازی را ایفا می کند که شما باید با بریدن و متصل کرده بند ها آبنبات ها را در دهان این موجود سبز رنگ بیندازید و موانعی که در پیش رو دارید را رد کنید تا مراحل را تمام کنید .در ادامه ی مراحل موجود های بامزه ی دیگری هم می توانید باز کنید که اسم این موجودات Om Nom ، Boo ، Toss ، Blue ، Roto می باشد . البته این شخصیت ها در ادامه ی مراحل با کسب امتیاز می توانید آزاد کنید و برای ادامه ی مراحل به شما کمک خواهند کرد به عنوان مثال یکی از آنها زبان بلندی دارد که می توانید با استفاده از زبان آن شخصیت پل درست کنید و موجود اصلی را از موانع سخت رد کنید . در بازی بیش از ۱۲۰ مرحله ی جذاب و مختلف وجود دارد که هر کدام یک موضوع فکری دارد که شما می باست با بریدن یا اتصال بند ها بهم آن مراحل را طی کنید .در بازی شی هایی هم وجود دارد که مانع شما هستند امثال آب ، فنجان ، راکت و … که باعث شده است سطح فکری بازی بالا برود و مراحل را سخت تر کند . در نهایت سطح مراحل و امتیاز خود را در شبکه های اجتماعی مختلف می توانید به اشتراک بگذارید.
216-e1429835150974-680x449

لینک بازی از استور // حجم 94 مگابایت

——————————————————————————————————————————-

نظر شما در مورد این بازی ها چیست؟

رضا راد وب‌سایت
رضا راد هستم 26 سالمه ساکن شیراز . لیسانس سخت افزار و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم. امیدوارم پست هام نقشی در بالارفتن اطلاعات و دانش شما داشته باشه // تلگرام @manoffam

‫9 نظر

 • mohammadaHasan گفت:

  سلام
  میخواستم بدانم که اگه من عضو اینساید حلقه slow بشوم برای هر بیلدی جدیدی که میاد باید کل ویندوز رو توی ویندوز آپدیت دانلد کنم یعنی حجم 3.7 گیگ رو هر دفعه باید دانلود کرد؟؟؟
  ممنون

 • Moh3en گفت:

  سلام
  دوستان کسی میدونه حالا که سایت وینفون به دیار باقی شتافته چگونه میتونم اپ یا گیم رو با پی سی دان کنم و روی گوشی بریزم؟؟ :cry:

 • 0mid گفت:

  سلام
  الان که سایت استور عوض شده چجوری میشه فایل نرم افزار یا بازی رو دانلود کرد که دستی رو گوشی نصب کنیم؟؟؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.