نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

پیام‌رسان WhatsApp اعلام کرده کاربران در شب سال نو میلادی 63 میلیارد پیام ارسال کرده‌اند. این رکورد شامل تعداد 7.9 میلیارد عکس و 2.4 میلیارد ویدئو است با این که واتس‌اپ در فوریه سال 2016 اعلام کرده بود حدود 1 میلیارد کاربر فعال دارد، اعداد اصلا نزدیک به آمار سال قبل نیستند. با ویندوزسنتر همراه باشید.

پیام‌رسان WhatsApp

WhatsApp

فیس‌بوک مالک کمپانی واتساپ اواخر سال گذشته میلادی اعلام کرده بود مجموع پیام‌های ارسالی فیس‌بوک و WhatsApp تعداد 60 میلیارد پیام در روز است. و در حالی که محبوبیت و تعداد کاربران فیس‌بوک و WhatsApp در حال رشد است، این تعداد پیام اکنون به تنهایی توسط WhatsApp ارسال شده است.

در سرویس پیام رسان تلگرام نیز که اکنون حدود 100 میلیون کاربر فعال دارد در تاریخ سپتامبر 2015 اعلام شده روزانه در حدود 12 میلیارد پیام از طریق این پیام‌رسان ارسال می‌شود. احتمالا در پیام‌رسان اپل، “iMessage” روزانه ده‌ها میلیارد پیام ارسال می‌شود.

تعداد کاربران فعال ماهانه واتس‌اپ در آپریل 2014، 500 میلیون بود و در آگوست 2014 به 600 میلیون کاربر رسید، این تعداد کاربر با رشد آهسته در سال بعد به 900 میلیون کاربر رسید و در فوریه 2016 تعداد کاربران 1 میلیارد شد.

WhatsApp در سال 2014 توسط فیس‌بوک به مبلغ 22 میلیارد دلار خریداری شد.

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour