5 قابلیتی که باید از ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 انتظار داشته باشید!

5 قابلیتی که باید از ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 انتظار داشته باشید!

در مقاله امروز سایت ویندوزسنتر ما قصد داریم در مورد 5 قابلیت ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 صحبت کنیم. شرکت فیت بیت (FITBIT) هر ساله ساعت های هوشمند جدید و یا ردیاب های تناسب اندام را ارائه می دهد. با توجه به اینکه ساعتی هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 2 در تابستان گذشته معرفی شد ما خیلی زود ورژن 3 این ساعت هوشمند را تحت عنوان FITBIT VERSA 3 شاهد بودیم.

مقایسه ساعت هوشمند FITBIT VERSA و FITBIT VERSA 2

ابتدا اجازه دهید که این دو ساعت هوشمند فیت بیت را با هم مقایسه کنیم. هر دوی این ساعت ها قابلیت های اصلی که انتظار دارید از یک ساعت هوشمند امروزی دریافت کنید را ارائه می دهند. این موارد شامل الگوهای خواب دقیق، ضربان قلب، تمرینات ورزشی، ردیابی سلامت بانوان؛ ردیابی قدم های برداشته شده، ردیابی کالری های سوزانده شده و غیره می باشد. هر دو دستگاه ها همچنین اطلاعات دیگری را با برنامه ها و دستگاه های جانبی همگام سازی می کنند. شما همچنین می توانید موسیقی گوش دهید، برنامه ها را دانلود کنید و کارهای این چنینی انجام دهید.

5 قابلیتی که باید از ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 انتظار داشته باشید!

ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 2 در مقایسه با نسخه اولیه Versa برخی از قابلیت های کاربردی را ارائه می دهد که از این بین می توان به عمر باتری بیشتر (بیش از 6 روز در مقایب 4 روز) و کنترل صوتی الکسا اشاره کرد.

در حالی که این دو ساعت هوشمند بسیار شبیه به یکدیگر هستند اما پیشرفت هایی جزئی در طراحی هم به وجود آمده است. ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 2 دارای صفحه نمایش AMOLED در مقابل با صفحه نمایش LCD نسخه اولیه است و از یک فریم کوچکتر بهره می برد. ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 2 دارای وزن کمتری است و از یک دکمه عملکردی برای حرکت در منو استفاده می کند و عملکرد ساده تر و طراحی تمیزتری دارد.  بیشتر از این قابلیت ها تفاوت زیادی بین این دو ساعت هوشمند وجود ندارد. بنابراین پتانسیل زیادی برای ارتقاء این ساعت ها به شکل FITBIT VERSA 3 وجود دارد.

قابلیت Active Zone Minutes ساعت هوشمند فیت بیت ورسا 3

Active Zone Minutes یکی از قابلیت های جدیدی است که فیت بیت با مچ بند تناست اندام Charge 4 عرضه کرد و به طور خودکار پایداری ضربان قلب و بالا رفتن آن را تشخیص می دهد تا دقیقه هایی که فعالیت داشته اید را محاسبه کند. این قابلیت برای تمرینات ورزشی ایده آل است، اگر می خواهید که ورزش ها و تمرین هایی که سیستم قلب را درگیر می کند را انجام دهید می توانید بدون نگاه کردن به ساعت هوشمند خود متوجه شوید که تپش قلب شما به سطح جدیدی رسیده است. این قابلیت برای سایر دستگاه های فیت بیت از طریق بروزرسانی سیتم عامل راه اندازی می شود اما هیچ زمانبندی برای ارائه نسخه بروز شده سیستم عامل تایید نشده است. بنابراین اگر قبل از رسیدن قابلیت Active Zone Minutes به ساعت هوشمند ورسا 2 بتوانید از ساعت هوشمند ورسا 3 استفاده کنید بسیار عالی خواهد بود.

5 قابلیتی که باید از ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 انتظار داشته باشید!

عمر باتری طولانی تر ساعت هوشمند FITBIT VERSA 3

شاید تنها چیزی که همیشه آرزو دارید یک ساعت هوشمند داشته باشد عمر باتری طولانی تر آن می باشد. در حالی که ساعت هوشمند FITBIT VERSA 2 نسبت به نسخه اصلی عمر باتری بهبود یافته ای را ارائه می داد، شاید هنوز هم شما بخواهید که ساعت هوشمندی که دارید عمر باتری بیشتری را ارائه دهید. با خرید ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 شما می توانید عمر باتری خود را تا 7 روز افزایش دهید و هر هفته آن را شارژ کنید.

5 قابلیتی که باید از ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 انتظار داشته باشید!

دستیار گوگل داخلی ساعت هوشمند VERSA 3

اگر ساعت هوشمند فیت بیت ورسا 2 توانست دستیار صوتی الکسا را داشته باشد را دستیار صوتی گوگل را برای ساعت هوشمند فیت بیت ورسا 3 نداشته باشیم؟ با آمازون الکسا می توانید پرس و جوهایی را از ساعت خود بپرسید و پاسخ های خود را در قالب متن در صفحه ساعت خود مشاهده کنید. همچنین می توانید از ورسا 2 برای کنترل دستگاه های هوشمند سازگار خود از طریق الکسا استفاده کنید.

5 قابلیتی که باید از ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 انتظار داشته باشید!

ورسا 2 به شما این امکان را می دهند تا پاسخ های سریعی ارسال کنید (به طور مثال، بعدا با شما تماس می گیرم، حالا نمی توان صحبت کنم) و یا حتی می توانید از ایموجی ها استفاده کنید. اما با اضافه شدن دستیار گوگل نه تنها کاربران اندروید می توانند از این قابلیت استفاده کنند بلکه می توانید از دستیار صوتی گوگل خود در خانه های هوشمند خود استفاده کنید.

قابلیت GPS داخلی ساعت ساعت هوشمند فیت بیت ورسا 3

شما می توانید GPS یا موقعیت یاب گوشی خود را با ورسا 2 مچ کنید و سرعت، مسافت و مسیری که برای پیاده روی، دوچرخه سواری انتخاب می کنید را ردیابی کنید. اما این بدان معناست که شما باید گوشی هوشمند خود را به همراه داشته باشید. با اضافه شدن قابلیت GPS داخلی به ساعت هوشمند ورسا 3 شما می توانید بدون داشتن گوشی هوشمند از موقعیت یاب خود استفاده کنید. این قابلیت در حال حاضر با مچ بند تناسب اندام Charge 4 و سایر ساعت های هوشمند فیت بیت مانند Fitbit Ionic که مدت زیادی است که در بازار وجود دارد عرضه شد.

5 قابلیتی که باید از ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 انتظار داشته باشید!

این قابلیت برای افرادی که نمی خواهند هنگام فعالیت های بدنی خود گوشی به همراه داشته باشند ایده آل اس، بنابراین شما مجبور نیستید که وزن گوشی هوشمند خود را تحمل کنید. علاوه بر این شما می توانید فعالیت های ورزشی خود را انجام دهید بدون اینکه پیامک های دریافتی حواس شما را پرت کنند و وسوسه چک کردن شبکه های اجتماعی در حین استراحت به سراغ شما نمی آید.

صفحه نمایش بزرگتر با رزولوشن بالاتر FITBIT VERSA 3

ساعت هوشمند فیت بیت Versa 2 دارای صفحه نمایش AMOLED با رزولوشن 300×300 پیکسل است اما چرا یک صفحه نمایش بزرگتر و واضح تر نداشته باشیم؟ شما می توانید در هنگام تمرین در خانه از Fitbit Coach روی صفحه نمایش استفاده کنید و صفحه اصلی ساعت هوشمند خود را به آواتارها مجهز کنید.

5 قابلیتی که باید از ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 انتظار داشته باشید!

بنابراین امکان لذت بردن از رنگ های پر جنب و جوش و جزئیات واضح روی صفحه نمایش فراتر از بررسی تمرینات و فعالیت های روزانه، ردیابی خواب و ضربان قلب می رود. اپل واچ سری 4 دارای یک صفحه نمایش LTPS OLED با رزولوشن 448×368 پیکسل است این در حالی ایت که فیت بیت از یک صفحه نمایش با همان اندازه اما با رزولوشن بالاتر استفاده می کند تا بتواند به رقابت بپردازد.

5 قابلیتی که باید از ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 انتظار داشته باشید!

در واقع ساعت هوشمند فیت بیت FITBIT VERSA 3 یک ترکیب کامل از FITBIT VERSA 2 و FITBIT Charge 4 است که به تازگی عرضه شده است. Charge 4 یک مچ بند ردیابی تناسب اندام است و یک ساعت هوشمند نیست بنابراین به صفحه نمایش بزرگ، دسترسی به برنامه ها و بسیاری از قابلت های مربوط به اعلانات گوشی های هوشمند مجهز نیست. اما ساعت هوشمند ورسا دارای قابلیت هایی است که در این مچ بند نادیده گرفته شده است که از این بین می توان به قابلیت GPS داخلی اشاره کرد.

ثریا داسیان وب‌سایت
کارشناس ارشد کامپیوتر، مربی آموزشگاه های آزاد، مترجم، تولید کننده محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.