نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همین چند روز پیش بود که خبر بازی جدید کمپانی بازی سازی GAME TROOPERS را شنیدیم که همگان منتظر این بازی هیجان انگیز بودند. این بازی اکنون در استور مایکروسافت قرار گرفت که شما کاربران عزیز می توانید آن را بر روی گوشی ویندوزفونی خود نصب نمایید و لذت ببرید. این بازی دارای گرافیک بسیار عالی و گیم پلی روان است و به جد می توان گفت جزو بهترین بازی ها شناخته می شود. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

شما در بازی می بایست یک ارتش قدرتمند از بهترین سربازان ایجاد کنید و شخصیت های مهم بازی را پیدا کرده و با گروهی که دشمن شما هستند و Dark Lord نام دارند مبارزه کنید. کنترل های بازی بسیار عالی هستند و شما براحتی می توانید شخصیت ها را هدایت کنید. اگر در بازی بالاترین امتیاز را کسب نمایید دستاورد های مختلفی را کسب خواهید کرد که از آنها می توانید استفاده کنید. همچنین این بازی این قابلیت را دارد که در محیط Skyrock بازی با دوستانتان گفتگو نمایید. می بایست جواهرات مختلف را جمع آوری کرده و سربازان و ارتش را ارتقا دهید.

Screenshot

Screenshot

Screenshot

Screenshotویژگی های بازی:

 • گرافیک بسیار بالا
 • شخصیت های مختلف و زیاد در بازی
 • امکان چت و گفتگو در بازی
 • امکان ارتقا شخصیت ها
 • بازی آنلاین است

2 Responses

 1. cjhabib

  یه چیز خیلی باحال دیدم شما هم پوشش بدید لطفا چون واقعا برای ما شادی آور هستش
  http://linkdoni.soft98.ir/link-15867.html
  به نظر من عندروید و IOS مثل جق جقه بچه هستن و با روشد و به سنل بلوق رسیدن نیازی به اون ها نیست مگر اینکه هنوز عقل رشد نکرده باشه
  خخخخ

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour