نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت سامسونگ پس از اعلام مشکلات پیرامون فبلت پرچم‌دار گلکسی نوت 7، به شدت تحت فشار قرار دارد و به سختی، تلاش می‌کند تا کاربران را به بازگرداندن گوشی‌های هوشمند خود به این شرکت، مجاب نماید. به‌تازگی، شرکت سامسونگ اعلام نموده که از 3.06 میلیون واحد گلکسی نوت 7 فروخته شده به صورت جهانی، نزدیک به 2.7 میلیون واحد آن به این سازنده بازگردانده شده است. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ویندوزسنتر، همراه باشید.

این آمار، نشان می‌دهد که تنها نزدیک به 10 درصد (معادل با 300 هزار واحد) از گلکسی نوت 7 سامسونگ، سه ماه پس از اعلام مشکلات پیرامون فبلت پرچم‌دار 2016 این سازنده به سامسونگ، بازگردانده نشده است. در بازارهای عمده غربی، نرخ بازگشت گوشی‌های گلکسی نوت 7 سامسونگ به این سازنده، بسیار بالا بوده است و علت آن، محدودیت‌هایی است که شرکت سامسونگ برای گوشی‌های هوشمند گلکسی نوت 7 به منظور محافظت از کاربران در این بازارها در نظر گرفته.

در ایالات متحده آمریکا، سامسونگ با عرضه یک به‌روزرسانی از شارژ مجدد فبلت گلکسی نوت 7 جلوگیری می‌کند و این موضوع، کاربران را در نهایت مجبور خواهد کرد تا گلکسی نوت 7 خود را به سامسونگ بازگردانده و به جای آن، یک گوشی هوشمند دیگر از سامسونگ دریافت نمایند. در بازارهای اروپایی نیز، وضعیت به همین شکل است؛ سامسونگ تا پیش از شروع نیمه دوم ماه دسامبر با عرضه یک به‌روزرسانی، حداکثر میزان شارژ باتری گلکسی نوت 7 را به 30 درصد محدود خواهد کرد.

پیش‌ از این نیز، سامسونگ با عرضه یک به‌روزرسانی، حداکثر میزان شارژ گلکسی نوت 7 را به 60 درصد محدود کرده بود اما به‌نظر می‌رسد که این میزان شارژ، کاربران را برای بازگرداندن فبلت گلکسی نوت 7 خود به سامسونگ، مجاب نکرده است.

با اینکه وضعیت بازگرداندن گوشی‌های گلکسی نوت 7 به سامسونگ در بازارهای دیگر بسیار خوب است، در سرزمین مادری این سازنده، اوضاع کمی فرق می‌کند؛ نزدیک به 20 درصد از کاربرانی که فبلت گلکسی نوت 7 سامسونگ را خریداری نموده‌اند، با وجود بازپرداخت کامل مبلغ گلکسی نوت 7 یا تعویض این محصول با یک گوشی دیگر، هنوز هم به داشتن این محصول اصرار داشته و حاضر به تعویض فبلت گلکسی نوت 7 خود نشده‌اند.

در حال‌حاضر، علت آتش‌گر‌فتن گلکسی نوت 7 سامسونگ به صورت رسمی توسط این سازنده اعلام نشده است اما انتظار داریم که تا چند روز آینده، شرکت سامسونگ، جزئیات رسمی را درباره علت مشکلات فبلت پرچم‌دار 2016 خود ارائه دهد.

پیوست

منبع: Phonearena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour