نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

زامبی ها ظهور کرده اند و تنها وسیله قدرتمند برای محافظت از خودتان، لومیا شماست :D پس گوشی خود را بردارید و به دبدار زامبی ها بروید.

همان طور که میدانید بازی های زیادی درباره ی زامبی ها ساخته شده اند و خوشبختانه استور ویندوز فون نیز از این نوع بازی ها بهره مند است.ما در این مطلب ۱۰ بازی رایگان با موضوع زامبی برای شما انتخاب کرده ایم تا  از آن نهایت لذت را ببرید.

۱٫Zombie Tsunami

Zombie-Tsunami-app-windows-phone-qr-code

در بازی Zombie Tsunami ، زامبی ها در حال تصرف شهر ها هستند و شما رهبر آن ها هستید.دسته ای از زامبی های خشمگین را رهبری کنید تا به باقی ماندگان شهر حمله کنند و با تبدیل کردن آن ها به زامبی،تعداد افراد ارتش خود را بیشتر کنید.هر چه قدر که میتوانید زامبی بسازید تا با آن ها بتوانید مدت بیشتری حکمفرمایی کنید،چون حکمفرمایی برای مدت طولانی باعث میشود شما به ۸ نوع سطح متفاوت از قدرت برسید و میتوانید با آن ۸ سطح متفاوت شهر را سریع تر نابود کنید.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

۲٫ Zombie HQ

۱۳۷۱۹۶۷۸۰۸-۱۰۱۶۶۰۴۵۰۹-o

این بازی،یک بازی تیراندازی با دقت بالا برای گوشی های ویندوزی شما است که شما را با جنگ در برابر زامبی هایی که شهر را احاطه کرده اند درگیر میکند،بهتر است در طول بازی از مواد منفجره استفاده کنید تا مدت زمان بیشتری زنده بمانید.می توانید شخصیت و مکان زندگی خود را طراحی کنید،منظور از مکان زندگی، جایی است که وقتی از ماموریت خسته شده اید میتوانید بروید و در امان بمانید.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

۳٫ Dead Target: Zombie

QR_Dead_Target_Zombies

سال ۲۰۴۰ است و شما یکی از تنها کسانی هستید که به تنهایی در مقابل زامبی ها پس از شکست دولت در ساختن اسلحه های کشنده برای زامبی ها،ایستاده اید.شما و مامور M در حال مقابله با زامبی ها هستید تا به یک قهرمان تبدیل شوید.پول جمع کنید و اسلحه بخرید و خود را از دنیای زامبی ها نجات دهید.شما میتوانید امتیاز خود را در بخش leader board در کنار بقیه کاربران به اشتراک بزارید.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

۴٫ Gun Finger

۷۶۹۴۵ec7-61e1-45c3-acec-74f4afa70526GunFinger-QR

 

انگشت خود را برای مهارت آموختن در تیراندازی و کشتن زامبی ها آماده کنید. Gun Finger یک بازی رایگان تیراندازی است که سرعت عمل شما را مورد آزمایش قرار میدهد.ترکیب هایی بسازید تا امتیاز خود را در بالای ۷۰ مرحله افزایش دهید.با ادامه داستان وسایل و تفنگ های جدیدی اضافه میشوند تا تجربه تیراندازی را لذت بخش تر کنند.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

۵٫Zombie’s Got a Pogo

QR_Zombies_Got_Pogo

یک بازی طنز از نوع زامبی!در این بازی شما یک زامبی هستید و باید سعی کنید که از موانع در مراحل مختلف به طور صحیح و سالم عبور کنید.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

۶٫ Zombie Smasher

Zombie-Smasher-qr-code

میخواهید احساس قدرت کنید و با یک ضربه زامبی ها را نابود کنید؟پس بروید بازی Zombie Smasher را دانلود کنید.یک بازی کاملا معتاد کننده،میتوانید زامبی ها را مانند یک حشره با انگشتانتان نابود کنید.سعی کنید زامبی ها را پشت سر هم بدون آن که فرار کنند نابود کنید تا امتیاز بیشتری دریافت کنید.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

۷٫Dead Route

۹۲da48c8-d02d-45ef-9585-6d656d24afba-icon

۹۲da48c8-d02d-45ef-9585-6d656d24afba-9582-qr-code

پر از حرکت،خون و جنون زامبی ها شما را به وحشت در می آورد.بالای ۵۰ مرحله و کلی اسلحه و شخصیت و امکانات دیگر.حتی میتوانید مقابل دوستانتان بازی کنید تا بفهمید چه کسی مدت زمان بیشتری زنده می ماند.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

۸٫ Chasing Zombies

QR_Chasing_Zombies

در این بازی زامبی ها کاملا متفاوت هستند.آن ها دیگر مغز انسان ها را نمیخورن بلکه هم اکنون گیاه خوارند!زامبی ها در حال دزدی گیاه و شکلات در کدو شبح وار هستند و شما باید مانع آن ها شوید.از موانع عبور کنید و زامبی هایی که در حال فرار هستند را دنبال کنید.فرقی ندار که چگونه زامبی ها در حال فرار   هستند،آن ها میدوند،یا دوچرخه میرانند یا بر روی اسکیت هستند،ولی در هر صورت شما باید به آن ها ضربه بزنید تا آنها را نابود کنید و شکلات کسب کنید.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

۹٫ Dredd vs. Zombies

zoombie-dred-qr-code-windows-phone-app-jogo-loja

این بازی توسط سازندگان Zombie HQ که در بالاتر معرفی کرده ایم ساخنه شده است.شما در این بازی شخصیتی به نام Dredd را کنترل میکنید. این بازی شامل ۳۰ مرحله است.زره بخرید تا خودتان را از آسیب دیدگی محافظت کنید و اسلحه های خود را ارتقا دهید تا جمعیت زامبی ها را سریع تر کاهش دهید.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

۱۰٫World War Zombie

۵۲۱۲۵e21-9d5d-441e-9938-e32abf01a420 worldwarzombieqr

و اما میرسیم به آخرین بازی در لیست ما با نام “جنگ جهانی زامبی”.دوباره ویروس جدیدی دنیا را در بر گرفته،و تعداد زیادی از مردم در سال ۲۰۲۰ آلوده به آن ویروس شده اند و جنگ زامبی ها و انسان ها آغاز شده است.شما جزو بخش انسان ها در جنگ هستید،ولی آن چنان هم انسان زیادی باقی نمانده است.این بازی در سبک تیراندازی است و زامبی های گوناگون و بیشتری در مقابل بقیه بازی ها دارد و همچنین شخصیت و تفنگ های قوی تر نیز دارد.

برای دانلود بر روی متن کلیک کنید

5 Responses

 1. ali007

  واقعا دستتون طلا آقای عظیمی !!! خیلی کار خوبی کردین واسه بازیهای بعدی هم بذارین

  پاسخ
 2. رضا

  اقاااا یخبررررر مهمممم دارم مسوئلین سایت ایمیل بده تا بفرستم براشوووون اسکرین شات خبرو وگرنه میشفروشمش سایت دیگه هااااا مهمه

  پاسخ
 3. علیرضا عالمی

  عالیه اگه کنارشون چند تا عکس همراه با ویدیو هم داشته باشند که یک مقاله ی کامل میشه
  بازم ممنونم بخاطر معرفی

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour