نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یک قابلیت بسیار جالب به واتس اپ اضافه شده است که در حال حاضر در نسخه ی بتا این اپلیکیشن در دسترس می باشد. کاربران می توانند از در مکالمه ی ویدیویی از قابلیت PiP استفاده نمایند که بسیار کاربری می باشد. قابلیت های مختلفی به این برنامه اضافه شده که جدید ترین آن همین PiP می باشد که در ادامه در مودم آن توضیح خواهیم داد. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوزسنتر همراه باشید.

قابلیت PiP یا همان تصویر در تصویر یک ویژگی مخصوص سیستم عامل Android Oreo است که به کاربران این امکان را می دهد که مکالمه ی ویدیوی خود را در تصویر کوچک کرده و بتواند علاوه بر آن به دیگر فعالیت ها در گوشی خود هم برسد. حتی کاربر می تواند در همگام مکالمه ی ویدیویی از برنامه واتس اپ خارج شود و دیگر برنامه ها را اجرا کند. تصویری از این قابلیت را در اسکرین شات زیر که توسط یکی از تستر های برنامه بتا واتس اپ منتشر شده می توانید مشاهده کنید.

همانطور که گفته شد این قابلیت فقط در نسخه ی بتا این برنامه در دسترس است و بزودی به صورت عمومی منتشر می گردد و کاربران می توانند از آن استفاده کنند. توجه داشته باشید این قابلیت فقط در دستگاه هایی که دارای سیستم عامل اندرید O می باشند قابل اجراست.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour