نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی های زامبی و ترسناک طرفداران بسیار زیادی در همه ی کنسول ها و سیستم عامل های مختلف به ویژه ویندوز فون دارد و همیشه کمپانی های بسیاری سعی به ساختن بازی های حمله ی زامبی به شهر یا کشتن زامبی ها یا هر بازی که به زامبی مرتبط باشد می کنند .این سبک واقعا بازی زیبا و هیجان انگیز می باشد و به همین دلیل هم می باشد که طرفدران بسیار زیادی را جذب خود کرده است . اکنون کمپانی بازی سازی Butterflyware یک بازی به نام The Dead Town: Walking Zombies در همین سبک حمله ی زامبی ساخته است که نصبت به سایر بازی های این چنینی تقریبا حرف اول را می زند به دلیل که این بازی کاملا سه بعدی می باشد و برنامه نویسان سعی کرده اند فضای بسیار ترسناک و سردی را در بازی برای کاربر به ارمغان بیاورند و جذابیت بازی را چند برابر کنند . بازی گیم پلی بسیار روان و عالی دارد . صدای ترسناک بازی بسیار زیبا و جالب کار شده است و سعی کردند که صدا های سه بعدی در بازی شنیده شود . در بازی صدا های شخصیت ها ، شکلیک گلوله های اسلحه های متفاوت و برخورد تیر به زامبی ها بسیار جالب و واقعی می باشندو آهنگ زمینه ی بسیار حماسی و هیجان انگیزی دارد که شما را هیچگاه از این بازی خسته نخواهد کرد.هم اکنون سایت ویندزو سنتر این بازی را به شما پیشنهاد می کند که به هیچ وجه این بازی بسیار زیبا را از دست ندهید .

موضوع بازی :

سلام آقای آندریاس وایس . درست شنیدید ! شما در نقش آندریاس وایس یک سرباز بازنشسته ی آمریکایی هستید که سالهای زیادی در ارتش خدمت کرده اید و افتخارات زیادی به دست آورده اید . در سال های قبل آوازه ی کمک شما به مردمان شهر پیچیده بود و همه از شما به خوبی یاد می کردند .اکنون در شهر وگاس در ایالت نوادای امریکا زندگی می کنید . در فاصله ی ۴ مایلی شهر شما یک پالایشگاه شیمیایی بسیار خطرناک وجود دارد که به شدت تحت محافظت نیرو های امنیتی می باشد ولی بر اثر یک نشتی مواد شیمیایی به آب آشامیدنی مردم هزاران نفر تبدیل به زامبی های خون خوار و بسیار خطر ناک شده اند و هیچ چیز مانع جلوگیری از آن ها نمی باشد و این ویروس خطرناک به سرعت در حال شیوع در بین مردم شهر می باشد و همه ی آنها را تبدیل به زامبی کرده است .خوشبختانه شما هنوز مبتلا به این ویروس نشده اید و تنها باز مانده ی این شهر هستید . هر کدام از مردمان شهر که زامبی شده اند به محض دیدن شما به سرعت به طرف شما می آیند و میخواهند شما را هم مثل خود تبدیل به زامبی کنند و خون شما را بمکند . آنها قصد دارند خود را به همان پالایگاه شیمیایی برسانند و آنجا را منفجر کنند به طوری که همه ی مردم جهان تبدیل به زامبی بشوند . شما می بایست در سیاه چالها ، پارکینگ های تاریک ، خیابان ها ، انبار های متروکه جستجو کنید و راهی را باری رساندن خود به پالایشگاه پیدا کنید و مانع هدف زامبی ها شوید .باید تمام تلاشتان را کنید و حتی شده مردمان شعر زمانی که به شما حمله می کنند را بکشید تا از دست آنها نجات پیدا کنید .

روش حمله زامبی ها:

توجه کنید که زامبی ها سلاح با خود حمل نمی کنند و اگر کسی را گرفتند سعی به خوردن خون آن می کنند و به همین روش ویروس را در بدن آن فرد انتقال می دهند و آن را تبدیل به زامبی می کنند همین طور ادامه خواهند داد تا کل مردم جهان را زامبی کنند. در بازی هم به همین صورت می باشد و همه آنها تلاش به گرفتن شما دارند و قبل از اینکه شما را زامبی کنند از دست آنها فرار کنید یا نهایتا آنها را بکشید .اگر در مکانی بودید که راهی برای فرار نداشتید توجه کنید که آنها در بازی به صورت دسته جمعی به سمت شما می آیند و شما باید در فرصت مناسب قبل از اینکه به شما برسند با شلیک اسلحه هایی که در دست دارید آنها را بکشید . زامبی ها وقتی دسته جمعی حمله می کنند به صورت پراکنده هستند و از همه زوایا به سمت شما می آیند شما در اول سعی کنید نزدیک ترینشان را مورد هدف قرار دهید و راهی برای فرار پیدا کنید. در بازی مراقب اطراف خود باشید ممکن است زامبی پشت دیوار ، کامیون ها ، بشکه ها  و یا هر جایی باشند که وقتی شما بدون اینکه اطلاعی داشته باشید ، به مکانی که وارد شوید به شما حمله می کنند و اگر ضرباتی به شما وارد شود حتی اگر آنها را هم بکشید بلاخره مقداری از جان شما را گرفته اند و احتمال کشته شدن شما بیشتر خواهد می شود .برای اینکه از حمله ی زامبی ها در امان باشید زمانی که گروهی به شما حمله کردند سعی کنید سریع خود را به دیوار یا کامیون یا هرجایی که پشت سرتان خیالتان راحت باشد که کسی به شما حمله نمی کند برسانید و بعد از آن زامبی های اطراف را سریع از پای درآورید و بعد از آن ادامه ی راهتان را در پیش بگیرید .

کاوش در بازی:

بخشی از بازی به صورت هیدن آبجکت می باشد .وظیفه ی شما این است که در بازی جستجو کنید و راهی برای فرار و رسیدن به پالایشگاه پیدا کنید و مانع انفجار پالایشگاه توسط زامبی ها شوید . شما در بازی به مکان های تاریک و ترسناک می روید و می بایست در پشت قفسه ها ،در ها ، بشته ها ، کامیون ها و… بگردید شاید اسلحه هایی پیدا کنید و از آن جهت کشتن زامبی ها پیدا کنید . البته هدف اصلی شما برای کاوش در بازی پیدا کردن راه پالایشگاه می باشد و می باست راه را پیدا کنید و بازی را به اتمام برسانید . ممکن است در طول بازی یک مسیر را که میروید به بن بست بخورید و نیاز به بازگشت باشد . سعی کنید در بازی نشانه هایی برای خود بگذارید که اگر نیاز به بازگشت بود راه خود را بدانید که کدام راه ها را امتحان کردید و هرچه سریع تر خود را به پالایشگاه برسانید.

اسلحه ها:

در بازی اسلحه های زیاد و متنوعی چون کلت ، رگبار ، ژ۳ ،اسنایپر و … و همچینی مثلا بمب های ساعتی هم در اختیار شما قرار دارد .در طول هر مرحله و مسافتی که طی می کنید با کشتن زامبی ها امتیاز هایی دریافت خواهید کرد که با همین امتیازات می توانید در ادامه بازی اسحله هایی می توانید باز کنید و در ادامه ی راه از آستفاده کنید .اسلحه ای که دارید در طول بازی خشاب آن اسلحه را دیگر پیدا نمی کنید و سعی کنید گلوله های خود را هدر ندهید چون هم تعداد زامبی ها در بازی زیاد هست و هم مسافت طولانی در پیش خواهید داشت و باید در شلیک گلوله ها صرفه جویی کنید . سعی کنید برای کشتن زامبی ها گلوله را در سر آنها شلیک کنید به دلیل اینکه تیر به بدنشان که برخورد کند خون بیرون می زند اما جان آنها خیلی از این ها بیشتر است و به راحتی نمی میرند و می بایست تعداد زیادی از گلوله ها را صرف بدنشان کنید تا بمیرند ولی اگر سر آنها را هدف بگیرد با ۲ تیر نهایت ۳ تیر از پای خواهند درامد و در مصرف گلوگه ها خیلی به نفع شما می باشد .

شخصیت های بازی:

به دلیل اینکه بازی در شهر می باشد شما شخصیت های گوناگون می بینید و هر شخصیت با یک لباس متفاوت می باشد البته تنوع لباس ها زیاد نیست و در مکان های مختلف همین افراد را خواهید دید . یک موضوع بسیار جالب بازی این هست که کمپانی ساخت بازی برای جذابیت بیشتر بازی سعی کرده زامبی هایی که به شما حمله می کند طبق آن محیط لباس پوشیده باشند .یعنی در اصل هر شخصیت طبق مکانی که هستید ساخته شده اند مثلا اگر در محیط پارکینگ دارید حرکت میکنید شخصیت هایی که به شما حمله ور می شوند چون گارگر ، مردم عادی زن و مرد هستند ولی مثلا اگر در خیابان باشید ماموران ارتش ، کارمندان اداری ، مردم ، کارگر های شغل مختلف را خواهید دید و اگر به سمت شما حمله ور شدند سعی کنید قبل اینکه دستشان به شما برسد به آنها شلیک کرده و آنها را بکشید .این تنوع شخصیتی بازی در مکان های مختلف بنظر یک ایده ی بسیار جالب می باشد که در کمتر بازی هایی به این موضوع دقت شده است .

۲

۳

۴

۵

ویژگی های بازی:

 • کاملا رایگان
 • محیط ترسناک و سه بعدی
 • شخصیت های مختلف در بازی
 • داستان بسیار جالب
 • انواع سلاح های مختلف
 • بازی افلاین می باشد

۱

7 Responses

 1. معین اکبری

  خدارو شکر اینبار تصاویر رو آخر مطلب قرار دادین نه اول مطلب !! :D

  پاسخ
 2. سعید محمدی

  شما معرفی بازی نمی زنید نمی زنید، وقتی می زنید یک بررسی ایده آل می زنید!

  پاسخ
 3. علیرضا عالمی

  عالی
  ممنون بخاطر معرفی بازی رضا جان کارت همیشه درسته و عالی

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour