نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

آقای محمد ماندنی هنرمند ایرانی در صفحه ی اینستاگرام خود تصاویر بسیار زیبایی قرار داده است که مشاهده ی آنها را به کاربران ویندوز سنتر پیشنهاد می کنیم. همانطور که می دانید اینستاگرام هر روز یک عکس به انتخاب خودشان از تصاویر آپلود شده کاربران را به عنوان عکس منتخب انتخاب می کند و به اشتراک برای تمامی کاربران این اپلیکیشن قرار می دهد. شاهد انتخاب شدن تصویر زیبای آقای ماندنی هستیم که باعث افتخار بزرگی برای ایرانی ها می باشد (البته در 2 روز پیش). برای بررسی بیشتر خبر با سایت ویندوز سنتر همراه باشید.

ایشان می گوید به دوستان خود به بیابان رفتند و تصاویر زیبایی را خلق کرده اند. ایشان با ادیت و نقاشی نور عکس خود را ساخته و در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. تصویر انتخاب شده را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

10140


نظر شما کاربران سایت ویندوزسنتر در مورد این موضوع چیست؟

5 Responses

 1. من

  به نظرم به خاطر قشنگیش نبوده بلکه به خاطر حرکت خاص دست راستشون بوده که این عکسو انتخاب کردن ، این حرکت دست و وصل کردن دو سر انگشت یک نماده برای فرقه های سری که در بعضی از نقاشی های قدیمی و کارتون ها دیده میشه، جدای از این حرفا یه حدیث دیدم از امام صادق که میفرمایند: خداوند روح آدمی را از سر انگشتانش دمید. علل الشرایع ج۱ ص۲۸

  پاسخ
 2. M3H

  که باعث افتخار بزرگی برای ایرانی ها می باشد ؟؟

  خداییش این مسئله چرا باعث افتخاره ؟ چیش باعث افتخاره ؟

  روزی یه عکس میذارن ، امروز هم هنر این آقا رو پسندیدند دیگه
  نه افتخار داره ، نه ارزش خبری :| :cat:

  پاسخ
 3. محمدباقر

  باعث افتخاره . و تبریک میگم به آقای ماندنی عزیز . ولی یه چیزی رو باید دقت کرد یا حداقل عنوان خبر اینگونه القا نکنه که این اولین باره که عکس یک هنرمند ایرانی رو اینستاگرام به عنوان عکس روز انتخاب میکنه . چند ماه پیش بود که عکس هنرمند عزیزمون آقای سینا شیری که عکس های فوق العاده ای رو تا به حال گرفتن به عنوان عکس روز اینستاگرام انتخاب شد . شاید عکس های هنرمندای ایرانی دیگه هم بوده باشه . ممنون .

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour