نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی توسط HeroCraft در استور مایکروسافت بصورت رایگان منتشر شده است. بازی های زامبی همیشه طوری ساخته و پرداخته شده اند که ما باید زامبی ها را بکشیم و یا از روی آنها رد بشویم طوری که وجود آنها باعث شده برای زمین و منطقه موجب یک وحشت و  ترس مردم منطقه شود.آیا برای زنده ماندن حاضر هستید رانندگی کنید تا از شر زامبی های بد جنس راحت شوید؟

این بازی شما به عنوان یک راننده ماشین قاتل و یا جنگی و یا له کننه ی زامبی ها شروع به نقش آفرینی می کنید و فقط مردان شجاع و دلیر می توانند از بین این زامبی ها عبور کنند. اتومبیل های مختلف و اسلحه های مرگ بار همه و همه برای نجات شما فراهم شده است و در حین بازی کردن و پیشرفت، تجهیزات و لوازم  را به ماشین خود ببندید و ماشین خود را تقویت کنید تا از موانع سخت که زامبی ها هستند عبور کنید و به جای امن و در آخر نجات جان خود در منطقه ای برسید زامبی ها همواره روی مسیر و جاده ها در جلوی شما سبز می شوند پس باید با سرعت تمام از روی آنها رد شوید تا شما را متوقف نکنند. چون بر روی زمین هیچ انسانی وجود ندارد و آخرالزمان فرا رسیده است پس باید سریعتر و شجاع تر به مقصد برسید از موانع و کوها و گودال ها و … بگذرید. محیط های هر مرحله از بازی،  بیابان و جنگل و صحرا و… شروع شده تا به مقصد خود برسید. و این ویژگی از روند یکنواختی و سرد شدن بازی برای کاربران جلوگیری می کند. هر چقدر زامبی بکشید و هرچقدر بر جاده مسلط باشید و امتیاز و …. در میسرتان بدست بیاورید، می توانید ماشین و اسلحه های جدیدی برای تقویت کردین ماشین خود تجهیز کنید و بخرید. پس باید بهترین ها را برای انتخاب کردن انتخاب کنید. ای بازی از قابلیت ۳ بعدی بهره میرد و باعث برحسته شدن اشیا از محیط می شود تا حدودی محیط برای شما جذاب شود. چون شما در مراحل مختلف و جاده های مختلف قرار است حرکت کنید باید لاستیک و موتور و تجهیزات و… ماشینتان را بهبود ببخشید تا عملکرد بالایی برای شما دهد. این بازی در استور مایکروسافت از امتیاز ۴٫۵ ستاره ای از ۵ برخوردار می باشد و نظرات کاربران هم مثبت و قابل قبول بوده است. با توجه به ویدیو های پیوست شده شاهد موضوعات بیشتری خواهید بود.

6 Responses

 1. رضا راد

  توضیحات بسیار کامل و خوب بود
  بهترین و جالب ترین بازی بود که تا حالا دیدم و حتما نصب میکنم
  آفرین به شما بابت زحماتی که می کشید

  پاسخ
  • علیرضا عالمی

   ممنونم از اینکه همکاری کردید و اطلاع رسانی کردید و پست زدید
   امیدوارم لذت برده باشید

   پاسخ
  • علیرضا عالمی

   هر بازی برای هر گوشی که تازه نصب میشه انگاری برای گوشی این بازیه تازست حالا بازی قدیمی باشه یا جدید مهم هیجان و سرگرمیشه

   ممنونم که نظرتو به اشتراک گذاشتی
   امید وارم خوشت بیاد از این بازی

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour