نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

این بازی توسط www.handy-games.com GmbH  در استور مایکروسافت قرار گرفته است. دو نسخه از این بازی در استور موجود می باشد .(Stage Dive Legends Premium) این نسخه پولی و دیگری (Stage Dive Legends) رایگان می باشد.
شما یکی از اعضای گروه کنسرتی هستید که در تور های متفاوتی از شهر ها و کشورهای مختلف برای شما داده (و یا باز) می شود از میان مردم و طرفداران و بدخواهان با دویدن از روی دستانشان می پرید (یا به اصطلاح شیرجه می زنید) تا به ماشین خود برسید هر مرحله شامل یه کنسرت می باشد که در سرتاسر جهان صورت می گیرد. شما در کشورها و شهرها مانند : نیویورک، لندن، برلین و پاریس و… کنسرت برگذار می کنید. و بازی از آنجایی شروع می شود که شما روی سن (استیج و صحنه) با پرتاب کردن و شکستن گیتار خود، روی دستان مردم شیرجه می زنید و از میان اشیای پرتاب شده ناگهانی در بعضی از صحنه ها، شما می بایستی،  جاخالی دهید و از روی آن ها بپرید. با خوردن سی دی ها  (یا همان سکه ها و ستاره ها) امتیاز کسب می کنید و هرچقدر امیتاز کسب کنید پول بیشتری کسب خواهید کرد. هر مرحله و سطحی را که رد می کنید  و آن را به پایان می رسانید. مطمئنا با پیش روی باعث ثبت رکرد و سختر شدن و رفتن به سوی هیجان بیشتر در مراحل بازی شوید.در هر پیشرفت از مراحل، شما قادر خواهید بود که قهرمان یا سوپراستار خودرا تقویت کنید تا در برابر موانع قابلیت های جالبی را از خود نشان دهد و هر حرکت جالب از طرف ستاره ی شما ( سوپراستار) باعث می شود که جمعیت به وجد آیند و صدای هیجان انگیزی در سالون تولید کنند و انگیزه ای برای شما تشکیل خواهند شد  که مسیرتان را ادامه دهید . و این واقعا هیجان انگیز خواهد بود. چون برای کسانی که دنبال هیجان و موسیقی و راک و جذابیت و ستاره شدن هستند این بازی برای آن ها جای خوبی می باشد تا هیجان خودشان را تخلیه کنند.

پشت صحنه :
قبل از شروع بازی شما به طرف پشت صحنه می روید و وسایل و لوازم و ابزار های قدرتی (تجهیزات و لباس و طراحی شخصیت و ظاهر) خود را تغییر می دهید  و آپدیت  می کنید که باعث متنوع تر شدن و جذابیت و هیجان بیشتر بازی می شود و بازی از حالت یکنواختی در می آید.

نقشه :
نقشه ی بسیار جالب و شفاف و زنده ای رو شما خواهید دید و از شهر های معروف و دیدنی (نیویورک، لندن، برلین و پاریس) گذر می کنید. علاوه بر مشخص شدن مراحل و مکان های کنسرت شما از حرکت ابرها گرفته تا دریایی متحرک و حرکت ماشینتان در بین شهرها (نقشه حالت خشک و ثابت ندارد)

آموزش بازی کردن:
با یک کلیک روی دکمه ی کناری صفحه نمایش قادر به پریدن خواهید بود. و بازی این اینجا شروع خواهد شد.(با تقویت کردن طول پرش سوپراستار خود باعث ارتفاع و پرش بیشتری از طرف ستاره ی خود خواهید بود.)با کلیک کردن و نگه داشتن انگشت خود، پرش بلند و طولانی خواهید زد که برای کسب کردن سی دی ها (سکه ها و ستاره های) در  بالای تالار ایجاد می شود.بعد از اتمام مرحله به طرف نقشه ی بازی بروید و مرحله ی بعدی را انتخاب نمایید. برای اینکه در صحنه ها تکراری ظاهر نشوید می توانید از طریق بازارچه بازی برای ستاره ی خود وسایل و لوازم خریداری کنید تا در هر کنسرت و مرحله تکراری نباشید و شخصیت و رفتار و سلیقه خود را به طرفداران خود نشان دهید.

۳۱e622b1-1ce7-48fa-87c0-0d29e62a4938

۳۷d67da5-91ad-4355-966f-72a3764a1a1c

۷۱۶۶fb64-dbc5-46b1-abbb-dcd9fa02ad0c

c6b07334-8f81-4df8-8083-acf7c6963a86

ویدیوی آپلود شده در آپارات :

ویژگی ها :

✔ بازی رایگان !
✔ تور عالی در سراسر جهان
✔ ماموریت های چالش برانگیز
✔ جمع آوری قدرت های یو پی اس ( همون قابلیت های و ابزارها)
✔ درست کردن ستاره راک خود (مو ، لباس ، چهره ، رنگ، ….)
✔ هیجان زیاد برای امتیاز بالا
✔ موسیقی راک هیجانی
✔ پشتیبانی کامل

7 Responses

  • علیرضا عالمی

   سلامت باشی رضا جان
   ممنونم از پستی که ارسال کردی

   پاسخ
  • miliphone

   یادش بخیر، هندی گیم بازیای قشنگی واسه سیمبین داشت، ولی انصافا این سبک بازی(بزن در رو) واقعا تکراری شده.

   پاسخ
  • علیرضا عالمی

   امیدوارم لذت برده باشی
   ممنونم از اینکه نظرتو گفتی

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour