نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

گوشی وان پلاس 3T امروز رسما رونمایی شد و قرار است که از تاریخ 22 نوامبر به صورت گسترده عرضه شود. وان پلاس 3T نسخه ای بهبود یافته از وان پلاس 3 است.

گوشی وان پلاس 3T

همان طور که گفتیم، وان پلاس 3T نسخه بهبود یافته ای از وان پلاس 3 می باشد، اما باید بدانید که وان پلاس 3 تنها شش ماه است که عرضه شده و از حالا شایعاتی به گوش می رسد که کار این گوشی تمام است. با این حال، کار این گوشی هنوز تمام نشده است.

وان پلاس در پاسخ به طرفدارانش در توئیتر تایید کرد که از وان پلاس 3 پشتیبانی خواهد کرد، اما اعلام نکرد که این پشتیبانی تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

ما هم چنین نمی دانیم که با عرضه وان پلاس 3T، وان پلاس 3 قیمت اصلی خود (399 دلار) را حفظ خواهد کرد یا خیر. اما پیش بینی ما این است که با کاهش قیمت حدودا 70 الی 80 دلاری همراه باشد، با این حال، کمپانی سازنده اطلاعاتی را در این مورد منتشر نکرد.

اگر گزینه جنس بدنه قلع و سرب را کنار بگذاریم، به نظر می رسد که وان پلاس 3T درست مانند وان پلاس 3 باشد.

اما پیشرفت هایی در داخل وجود دارد، از جمله پردازنده 2.35 گیگاهرتزی اسنپ دراگون 821 (کمی قوی تر از پردازنده اسنپ دراگون 820 موجود در وان پلاس 3)، دوربین جلوی 16 مگاپیکسلی، باتری 3400 میلی آمپر ساعتی و امکان افزایش فضای ذخیره سازی تا 128 گیگابایت.

در ایالات متحده، وان پلاس 3T با ظرفیت 64 گیگابایت 439 دلار قیمت دارد، در حالی که مدل 128 گیگابایتی 479 دلار قیمت خواهد داشت. مانند تمام گوشی های وان پلاس، وان پلاس 3T هم به صورت جعبه باز به کاربران تحویل داده خواهد شد.

وان پلاس امیدوار است که با این گوشی دوباره توجه کاربران را به سوی خود جلب کند و بتواند تجربه تلخ وان پلاس 3 را به فراموشی بسپارد. مسلما این کمپانی در صورت موفقیت وان پلاس 3T، برنامه ریزی هایش برای آینده را تغییر خواهد داد.

پیوست
منبع: phonearena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour