نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

هفته گذشته کمپانی شیائومی با انتشار گوشی تمام صفحه شیائومی Mi MIX شک بزرگی را به بازار اسمارت فون ها وارد کرد.با ویندوز سنتر همراه باشید.

شیائومی Mi MIX

بنا به گزارش ها، این گوشی که دارای بدنه ای از جنس سرامیک و صفحه نمایش بزرگ 6.4 اینچی است که حدود 91.3 درصد از پنل جلویی گوشی را پر کرده، در برابر سقوط و فشار بسیار آسیب پذیر می باشد.

اثبات این حرف در عکسی که در انتهای خبر می توانید مشاهده کنید وجود دارد، که نشان می دهد صفحه نمایش این گوشی پس از افتادن از دست یک کاربر شکسته است. در این عکس، نه تنها صفحه نمایش گوشی شکسته، بلکه بدنه سرامیکی هم آسیب دیده است.

باید به این نکته اشاره کنیم که صفحه نمایش 6.4 اینچی این گوشی با محافظ های گوریلا گلس ساخت کمپانی کورتنینگ محافظت نمی شود، که همین امر باعث شکننده تر بودن آن می گردد.

از طرفی، خریداران این گوشی هم علاقه ای به اضافه کردن محافظ پس از خرید آن را ندارند، چرا که زیبایی دستگاه را کم می کند. ولی اگر صادقانه بگوییم، قرار دادن چنین محافظی می تواند از آسیب های احتمالی سطحی جلوگیری کند. مطمئنا اگر 30 دلار برای یک محافظ هزینه کنید بهتر است تا حدود 400 دلار برای یک گوشی دیگر بپردازید.

با این حال، شیائومی از همان ابتدا اعلام کرده است که این گوشی ها در اوج زیبایی و منحصر به فرد بودن، ضعیف (از نظر مقاومت و استحکام) و شکننده هستند، و از کاربران خواسته است که به صورت مجزا برای آن محافظ نصب کنند.

حالا سوال اینجاست که چرا خود شیائومی از ابتدا یک محافظ را برای Mi MIX در نظر نگرفته است؟ حدس ما این است که احتمالا شیائومی نمی خواسته با به کار بردن یک محافظ، قیمت تمام شده گوشی را افزایش دهد. در انتها می توانید تصویر گوشی شکسته شده را مشاهده کنید:

تصویر گوشی شکسته شیائومی Mi MIX

تصویر گوشی شکسته شیائومی Mi MIX

پیوست
منبع: phonearena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour