نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یک شایعه توسط یکی از منابع خبری چینی منتشر شد که گوشی سامسونگ گلکسی S8 با سیستم عامل ویندوز 10 بزودی به بازار می‌آید. این شایعه توسط یک وب سایت چینی به نام Ithome منتشر شد که اعلام کرد گوشی سامسونگ گلکسی اس 8 با نام تجاری جدید Ativ S8 با سیستم عامل ویندوز 10 موبایل روانه بازار می‌گردد. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

اگر این شایعه واقعی باشد، می‌توان گفت ویندوز 10 موبایل قدرت زیادی خواهد گرفت و همکاری مایکروسافت و سامسونگ قوت خواهد گرفت. به‌یاد داشته باشید زمان ویندوز 8 هم مایکروسافت و سامسونگ با هم دستگاه های شراکتی ساخته بودند تا زمانی که پای نوکیا وسط کشیده شد و مایکروسافت با نام نوکیا دست به ساخت گوشی های جدید زد.

بدیهی است که قطعا نمی‌توان گفت این خبر شایعه است. اما هنوز هیچ بیانیه رسمی از سوی این دو شرکت منتشر نشده و هنوز هیچ چیز مشخص نیست. البته این خبر یک بار توسط دانیل روبینو نویسنده سایت ویندوز سنترال رد شد اما نمی‌توان گفت این شخص از این موضوع اطلاع دقیقی دارد یا خیر.

در اولین بیانیه در مورد گلکسی اس 8 شرکت سامسونگ گفت:

مایکروسافت و سامسونگ باهم همکاری خواهند کرد و این همکاری ایجاد یک تجربه نو آورانه از گوشی های هوشمند در بازار است و به صورت یک انقلاب بزرگ به تکنولوژی کمک می‌کند.

اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست و فقط باید صبر کرد تا در آینده ببینیم آیا این موضوع به حقیقت می‌پیوندد یا خیر.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour