نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یک سال و نیم پیش به ازای هر دلار درآمد کارمندان مذکر این شرکت، کارمندان مونثی که در سمت و سطح یکسان شغلی قرار داشتند معادل 99.7 سنت دریافت می نمودند. امروز اما مایکروسافت اعلام کرده که این میزان به 99.8 سنت افزایش پیدا کرده است.

اقلیت های نژادی در آمریکا به صورت میانگین 1.004 دلار به ازای هر 1 دلاری که همکار سفید پوست در همان رده شغلی می گیرد، دریافت می کنند. این رقم به صورت جزئی برابر با 1.003 دلار برای سیاهپوستان، 99.9 سنت برای لاتینی تبارها و 1.006 دلار برای آسیایی تبارها به ازای هر دلار برای همکاران سفید پوست شان است.

کاتلین هوگان، معاون اجرایی و منابع انسانی مایکروسافت گفته است که این اعداد تعهد این شرکت برای پرداخت مساوی در ازای کار مساوی را نشان می دهد و مایکروسافت این تعهد را با بررسی مداوم اطلاعات و انتشار عمومی آن ها در گزارشات سالیانه خود ادامه خواهد داد.


پرداخت دستمزد عادلانه در کمپانی مایکروسافت یکی از خصلت های منحصر به فرد و ستودنی این شرکت به حساب می آید، نظر شما همراهان همیشگی ویندوزسنتر در این خصوص چیست؟

4 Responses

 1. عباس

  چه خبرای سایت نامید کننده و خسته کننده شدن. خبری از بروزرسانی نیست؟

  پاسخ
 2. dante14

  8-) لاین آپدیت شد به اضافه یه سری برنامه های خود مایکروسافت

  پاسخ
 3. pouria

  Sorry, an unexpected error has occurred. The error has been recorded and we will investigate. Please try to redeem your code later.
  این پیغام برای چیه دوستان
  هرچی گیفت کارتمو وارد میکنم قبول نمیکنه
  میزنه این گیفت کارت پنج دلاریه ، یعنی میشناسدش ، ولی تا redeem رو میزنم اینو پیغام میده
  این گیفت کارتو ی سالی هست خردیدم ، همونروزم ک گرفتم همینو میزد
  ادرسو همه چیزمم روی آمریکاست و با قند شکن وارد میشم :-? :-? :-? :-?

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour