نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

از اتفاقاتی که در میان دارندگان تلفن های همراه شایع است، افتادن گوشی شان بر روی زمین و یا در معرض خط و خش قرار گرفتن بدنه آن هاست. همه ما ممکن است مجبور شویم ساعاتی گوشی هایمان را درون جیب و یا کیفمان بگذاریم و همانطور که می دانید وجود اشیا نوک تیز و فلزی مانند دسته کلید، خودکار و یا حتی سکه های فلزی سبب می شود تا بدنه و صفحه نمایش گوشی هایمان آسیب ببینند.

بهترین راه برای محافظت از گوشی هایمان در مقابل ضربه و خط و خش، استفاده از گاردهای ژله ای است. این نوع گارد ها از سه نظر دارای اهمیت هستند:

1) فاقد رنگ بوده و براقند: به همن دلیل تغییری در شکل ظاهری گوشی هایمان ایجاد نمی کنند.

2) انعطاف پذیرند: این موضوع باعث می شود که گارد به صورت لایه ای نرم اطراف بدنه گوشی را فرا گیرد و ضربه ها و فشارهای احتمالی را دفع سازد. از طرفی احتمال لیز خوردن گوشی از میان انگشتان کاربر را کاهش می دهد و به این ترتیب از افتادن گاه به گاه تلفن همراهمان بر روی زمین جلوگیری می نماید.

3) ضخامت کمی را دارا هستند. این گارد ها بر خلاف گارد های دیگر داری ضخامت بسیار کمی هستند و به هیچ وجه باعث نمی شود تا شما حس کنید که چیزی در حال مراقب از گوشی شما در برابر ضربه است!

4) نشان دادن ظاهر و رنگ زیبای گوشی شما! این گاردها نه تنها گوشی شما را پنهان نمی کند؛ نه تنها ظاهر آن را زشت نمی کند بلکه آن را بسیار زیباتر با جلوه ای براق نشان می دهد که بر روی هر جنبده ای تاثیر مثبت می گذارد و توجه شان را به شما و گوشی تان جلب می نماید!

5) سبک بودن آنها! این گارد ها تنها سه گرم وزن دارند و هیچ حس سنگین شدنی به شما القا نمی کنند.

البته این نوع گارد ها از بهترین تا ضعیفت ترین آن یک نکته ی منفی بسیار بزرگ دارد و آن هم کدر شدن این گارد ها به مرور زمان است که البته با توجه به قیمت بسیار ارزان آن ها می توان دو سه ماهی با آنها سر کرد و باز برای خرید یک عدد گارد ژله ای جدید اقدام نمود تا به این شکل گوشی شما جلوه ی زیبا تری پیدا کند.

با توجه به زیاد بود نکات مثبت آن در مجموع نمی توان از خرید و استفاده ی این نوع گارد ها گذشت کرد! پس هم اکنون شما می توانید به خرید یک یا چند عدد از این گارد ها گوشی خود را جلوه ای تازه ببخشید.

ساری تک به عنوان یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد، گاردهای ژله ای مختص گوشی های ساخت شرکت مایکروسافت را با قیمتی مناسب و تخفیف ویژه در اختیار شما قرار می دهد. بدین ترتیب می توانید بدون اینکه هزینه هنگفتی را متقبل شوید، تلفن همراه لومیای خود را در مقابل خط و خش و ضربه محافظت نمایید. شک نکنید! پشیمان نخواهید شد.

2 Responses

  1. saeed

    من چند وقت پیش از این گارد ژله ها واسه ۸۳۰از ساری تک گرفتم ولی بجای یه گارد دوتا فرستادن ولی هیچکدوم به دردم نخوردن چون لبه های کناریش کوتاه بودن باحرکت ساده درمی اومدن حالا هم دیگه سفارش ندادم نه از این سایت نه سایت های دیگه فکر کنم همشون یکی اند

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour