نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

گابریل آئول که احتمالا برای همه ی شما دوستان آشناست. چندی پیش خبری را منتشر کردیم و در آن به نقل از گابریل گفتیم که او 20 دیوایس مختلف مبتنی بر ویندوز 10 دارد که بیشتر از 5 تای آن ها استفاده می کند. اما خیلی جالب است اگر بدانیم که فردی که در راس برنامه ی اینسایدر قرار دارد و یکی از شخصیت های تاثیرگذار مایکروسافت است، از کدام گوشی ویندوزی استفاده می کند. خب یکی از کاربران توئیتر همین سوال را او پرسیده است و خوشبختانه گابریل هم جواب او را داده است:

2015-10-13_1-37-24

گابریل اعلام می کند که گوشی اصلی او، پرچمدار جدید مایکروسافت، یعنی لومیا 950 ایکس ال است. این گوشی هنوز وارد بازار نشده است و در واقع یکی از مزایای اینکه جزو مسئولان مایکروسافت باشید، این است که می توانید قبل از دیگران از گوشی های جدید این کمپانی استفاده کنید.

اما جالب تر از این مساله، نظر گابریل آئول در مورد این گوشی است. او که مدتی از این گوشی استفاده کرده است، در ادامه ی جواب خود می گوید که، عاشق این گوشی شده است و از بین همه ی گوشی های دیگری که تا کنون استفاده کرده است، لومیا 950 ایکس ال، گوشی مورد علاقه ی او است.

این خبر بسیار خوبی برای کسانی است که قصد خرید این گوشی را دارند چرا که با تعریفی که گابریل از این گوشی کرده است، همه ی ما نسبت به کیفیت بالای این گوشی نسبت به قبل مطمئن تر شده ایم.

نظر شما همراهان ویندوزسنتر در این ارتباط چیست؟

4 Responses

  1. جلیل

    پس میخواستی چیز دیگه ایی بگه عزیز خو این هم یه جور تبلیغه دیگه این خبر خیییلی مهم نبودااا اگه میخواین این خبرها مهم باشه باید برید سمت یه شخصیتای دیگر مثل شخصیت سیاسی وزیرا / هنرمندا / و غیره این خذابتر میتونه باشه

    پاسخ
  2. msorkhpost

    ((گابریل گفتیم که او 10 دیوایس ))فکر کنم گفته بودین ۲۰ تا دیوایس داره ها! ?:-) سایت مشکل داره یا مشکل از مرورگر گوشیمه؟هردفعه وارد میشم باید دوباره لاگین کنم!!!!

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour