نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت کوالکام یکی از بزرگترین تولیدکنندگان چیپ تلفن های همراه و تبلت در جهان طی کنفرانس گرافیک کامپیوتری لس آنجلس از پردازنده های اسنپدراگون ۲۱۲ و اسنپدراگون ۴۱۲ رونمایی کرد.

اما این شرکت به تازگی در سکوت خبری به انتشار نسخه بروزرسانی شده پردازنده اخیر خود اسنپدراگون ۶۱۶ نیز پرداخت. اگرچه این شرکت در این چندروز پردازنده های جدیدی را معرفی و عرضه کرد اما متاسفانه خبری از معرفی پردازنده رده بالای اسنپدراگون ۸۲۰ نبود.

نسخه بروزرسانی شده اسنپدراگون ۶۱۶ هیچ تفاوتی با مدل اصلی نداشته اما از فرکانس بالاتری بهره می برد. اسنپدراگون ۶۱۶ یک پردازنده ۸ هسته ای بوده که شامل دو دسته هسته Cortex-A53 می شود.

یکی از این هسته ها فرکانس آن از ۱٫۰ گیگاهرتز به ۱٫۲ گیگاهرتز افزایش یافته است. متاسفانه این افزایش عملکرد قابل توجه ای به چیپ اسنپدراگون ۶۱۶ نداده است اما در دستورات کوچک عملکرد سریعی دارد.

انتظار می رود چیپ قدرتمند اسنپدراگون ۸۲۰ شرکت کوالکام که گفته می شود نسبت به اسنپدراگون ۸۱۰ حرارت کمتر و قدرت بیشتری دارد با پرچمداران اواخر سال جاری همراه باشد.

2 Responses

  1. رهگذر

    ببخشید اینجا میگم
    از وقتی ویندوز ۱۰ نصب کردم کمی مشکل دارم مشکلاتی مثل ثابت شدن و فریز کامل سیستم!! جوری که اگه اهنگ هم در حال پخش باشه میشه مثل نویز شدید! و یا یهویی کار افتادن کورتانا که تازه راهش انداختم و قبلش اصلا نداشتم و … کلا هرگز وین هفت اصلا از این مشکلات نداشتم نیمدونم بعد بروزرسانی اینطوری شده یا کلا ایراد اصلی هست!

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour