نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت مشهور ضد ویروس کسپرسکی مدت زیادیست که در بین کاربران محبوبیت بالایی را کسب کرده و الان قصد رقابت با شرکت مایکروسافت را دارد و اعلام کرده که برای ویندوز 10 قصد دارد نسخه ی رایگان انتی ویروس کسپرسکی ارائه کند که خبر بسیار خوبی برای کاربران ویندوز 10 می باشد. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

محصولات جدید فروشگاه ساری تک

این شرکت چندیست بر روی ساخت یک نسخه از انتی ویروس خود البته نسخه رایگان به نام “Kaspersky Free” عرضه می گردد که به صورت کاملا رایگان است و دلیل اصلی ساخت این انتی ویروس رقابت این شرکت با مایکروسافت ویندوز Defender می باشد. همانطور که می دانید کاربران برای استفاده از نرم افزار امنیتی این شرکت نیاز به خرید آن بودند که بتوانند سیستم های خود را امن نگه دارند که به دلیل قیمت بالای آن بسیاری از کاربران امکان خرید آن را نداشتند اما هم اکنون که خبر رایگان شدن این انتی ویروس منتشر شده است قطعا باعث بالا رفتن تعداد کاربران آن می شود.

نسخه ی رایگان این اپلیکیشن تمام قابلیت های نسخه ی پولی آن را دارد و در اول برای کاربرانی که در ایالات متحده آمریکا، کانادا و کشورهای آسیا و اقیانوسیه ، هند، هنگ کنگ و خاورمیانه هستند منتشر می گردد.ظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour