نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت امروز اعلام کرد که تا انتهای هفته افراد بیشتری به پیش نمایش تجربه کاربری جدید ایکس باکس وان دسترسی خواهند داشت. همچنین مایکروسافت در نظر دارد تا کرتانا را نیز تا پایان سال جاری میلادی به پیش نمایش تجربه ی کاربری ایکس باکس وان اضافه کند. مایکروسافت معتقد است که این قابلیت در سال 2016 برای همه ی کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت.

مایکروسافت همچنین آپدیتی را برای برنامه ی بتای ایکس باکس بر روی ویندوز 10 عرضه کرده است که دارای قابلیت های زیر است:

  • قابلیت چت متنی تحت عنوان (party text chat): اوایل این هفته و در بیلد جدید پیش نمایش ایکس باکس وان، ما این قابلیت را به عنوان یک راه جدید برای برقراری ارتباط با دوستانتان معرفی کردیم. از امروز این قابلیت برای اعضای ایکس باکس بتا در دسترس است. همچنین چت صوتی نیز راه دیگری است که گیمرها می توانند به کمک آن با یکدیگر در ارتباط باشند.
  • پاسخ دادن به پیام ها به طور مستقیم از طریق اعلان ها: برای پاسخ دادن به پیام ها نیازی به کلیک کردن های اضافه نخواهید داشت و به کمک اعلان های تعاملی شما می توانید به صورت مستقیم به پیام هایتان پاسخ دهید.
  • اعلان های فعالیتی: به محض این که کسی در ایکس باکس لایو شما را برای دوستی اضافه کند و یا بر روی محتوای مربوط به شما کامنت بگذارد، آن را لایک کند و یا حتی آن را به اشتراک بگذارد، شما بلافاصله به کمک اعلان های فعالیتی از آن با خبر خواهید شد. ما این قابلیت را اضافه کرده ایم تا شما بتوانید بهتر از گذشته با دوستان خود در ارتباط باشید. تنظیمات مربوط به این اعلان ها به راحتی از طریق Settings قابل کنترل است.
  • به اشتراک گذاری فعالیت ها: در قسمت بالا سمت راست activity feed شما یک آیکن جدید با نام “Share” مشاهده می کنید. بر روی این آیکن کلیک کنید تا آن چه که شما اخیرا انجام داده اید و قابل به اشتراک گذاری است (شامل اچیومنت های شما، کلیپ های بازی های شما و همچنین اسکرین شات هایی که از بازی های خود گرفته اید) را نمایش دهد. در این قسمت شما به راحتی می توانید آن چه را که دوست دارید به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید.

نظر شما همراهان ویندوزسنتر در این ارتباط چیست؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour