کرتانا حالا میتواند زمان کنونی را برای شما بخواند

کرتانا حالا میتواند زمان کنونی را برای شما بخواند

کرتانا فوق العاده است،میتواند آواز بخواند،جوک بگوید،زمان ترک خانه را به شما یادآوری کند تا به موقع به سرکار خود برسید،و برخی از یادآوری های مفید دیگر هم میتواند انجام دهد. حس شوخ طبعی و صدای طبیعی او شما را مجذوب این هوش مصنوعی واقعا پیشرفته میکند،ولی تا همین اواخر یک ویژگی بود که کرتانا نمیتوانست انجام دهد.

برای مدت زمان طولانی،کرتانا نمیتوانست زمان را به شما بگوید.هر زمان که شما از او ساعت را میپرسیدید،کرتانا جستجوگر بینگ را اجرا میکرد که فقط زمان محلی شما را نشان میداد،ولی آن را نمیخواند. البته،به طور معمول شما میتوانید به صفحه گلنس،لاک اسکرین،نوار وضعیت و یا ساعت خود نگاه کنید تا بفهمید ساعت چند است،اما در موارد نادر که شما نمیتوانید این مورد ها را انجام دهید،یا ساده بگوییم خودتان را زحمت نمیدهید،آن وقت زمان خوبی است تا چیزی داشته باشد که ساعت را برای شما با صدای بلند بخواند.

پیش بروید و کرتانا را اجرا کنید و بپرسید “What time is it?” ، سپس کرتانا زمان را،البته با صدای غیر طبیعی خودش اعلام میکند. Jen Taylor بیچاره ، تصور کنید چند ساعت طول خواهد کشید تا این ویژگی اساسی را به شکل واقعی با صدای طبیعی خود در آورد! آیا تا کنون از او برای در اختیار دادن صدای خود در ویندوز فون تشکر کرده اید؟ به صفحه توییتر او بروید و از او تشکر کنید.

علی عظیمی وب‌سایت
علی هستم.دوستدار مایکروسافت و ویندوز.

یک نظر

  • ابی گفت:

    ولی نمی گه!

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.