نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت احتمالا قصد دارد آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل را برای همه ی گوشی های لومیا در آینده عرضه کند، اما همه ی گوشی های لومیا این آپدیت را در همان ابتدا دریافت نخواهند کرد. به بیانی دیگر به نظر نمی رسد گوشی هایی مانند ۵۲۰، ۵۳۰ و ۶۳۰ این آپدیت را به زودی دریافت کنند.

به نقل از مایکروسافت، در زمان عرضه، این آپدیت تنها برای گوشی های مشخصی در دسترس خواهد بود و بعد از آن برای سایر گوشی ها عرضه می شود. لیست گوشی هایی که آپدیت ویندوز ۱۰ را دریافت می کنند به قرار زیر است:

آمریکا: جدیدترین گوشی های لومیا، یعنی لومیا ۶۴۰، لومیا ۶۴۰ ایکس ال و لومیا ۴۳۰ آپدیت رایگان به ویندوز ۱۰ را دریافت خواهند کرد.

انگلستان: گوشی های لومیای زیر آپدیت رایگان به ویندوز ۱۰ موبایل را زمانی که عرضه شود دریافت می کنند: لومیا ۴۳۵، لومیا ۵۳۵، لومیا ۶۴۰، لومیا ۶۴۰ ایکس ال، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۳۰ و لومیا ۹۳۰

سایر نقاط جهان: لومیا ۴۳۰، لومیا ۴۳۵، لومیا ۵۳۲، لومیا ۵۳۵، لومیا ۵۴۰، لومیا ۶۴۰، لومیا ۶۴۰ ایکس ال، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۳۰ و لومیا ۹۳۰

به طور مشخص لومیا ۵۳۰، ۵۲۰، ۶۳۰ و ۶۳۵ علی رغم اینکه جزو محبوب ترین گوشی های ویندوزفونی هستند در این لیست غایبند. لومیا ۱۵۲۰، لومیا Icon و لومیا ۷۳۰ نیز علی رغم اینکه از نظر مشخصات مشابه لومیا ۹۳۰ و ۷۳۵ هستند، با این حال در این لیست حضور ندارند.

احتمالا مایکروسافت تنها لیست گوشی هایی را منتشر کرده است که موج اول آپدیت به ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت می کنند و گوشی های دیگر بعدا این آپدیت را دریافت خواهند کرد. در آمریکا نیز به علت قرارداهایی که با اپراتورها بسته شده است، گوشی های کمتری در ابتدا آپدیت را دریافت خواهند کرد. به علاوه اینکه همه ی گوشی های لومیا هم اکنون می توانند از طریق ویندوز اینسایدر، ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنند، بنابراین در صورتی که نمی خواهید منتظر بمانید می توانید به کمک ویندوز اینسایدر، پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنید.

نظر شما چیست؟ آیا حاضرید به جای منتظر ماندن برای ویندوز ۱۰ موبایل از پیش نمایش آن استفاده کنید؟

6 Responses

 1. massiha

  چقد طولش میده ماکرو… زودتر جمع و جورش کن بده بیرون بعد هم اپدیت های زیادی بده بهتر هم هست ولله ب خدا خسته شدیم

  پاسخ
 2. Mohammad

  سلام
  یعنی HTC کلا اپدیت ویندوز ۱۰ رو نمیگیره❕❔ ؟!
  منظورم ۸s و ۸x :-( :-(

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour