امروز Wednesday 19 June 2019

به کارگیری اسکایپ و کورتانا در خودروهای تولیدی شرکت ولوو

به کارگیری اسکایپ و کورتانا در خودروهای تولیدی شرکت ولوو

شرکت اتومبیل سازی ولوو در صدد است تا برقراری ارتباطات کاری و شخصی را از در جاده و خیابان آسانتر سازد. این شرکت دیروز اعلام کرد قرار است نسخه تجاری اسکایپ (Skype For Business) را در سری 90 ماشین های تولیدی خود به کار گیرد. با ویندوزسنتر همراه باشید…

اندرس تایلمن میکیه ویکس (Anders Tylman-Mikiewicz) معاون روابط عمومی شرکت ولوو در یک متن وبلاگی دلایل توجیهی این طرح جدید را با مخاطبین خود در میان گذاشت. او می نویسد:

برای همه ما اتفاق افتاده است؛ در حالی که پشت فرمان هستیم و سعی داریم به یک کنفرانس کاری اسکایپی از طریق تلفن همراهمان بپیوندیم. در این گونه مواقع یا کلیدهای اشتباه را می فشاریم، یا تلفن از دستمان می افتد و یا پین کد مورد نیاز برای اتصال را فراموش می کنیم. این روش به هیچ عنوان بهترین راه برای برقراری یک تماس کاری نیست. مهم تر از همه اینکه حواس شما معطوف به چیزی که باید باشد نیست: به جاده!

هنگامی که اسکایپ در ماشین های سری 90 ولوو به کار گرفته شود، راننده می تواند از طریق یک صفحه نمایش نسبتا بزرگ از ملاقات ها و کنفرانس های خود آگاه شده و تنها با فشردن یک کلید تماس مورد نظر خود را برقرار سازد. تایلمن می نویسد:

به کار گیری نسخه تجاری اسکایپ گام مهم دیگری در راستای بهبود آپشن های ارتباطی در ماشین های تولیدی شرکت ما محسوب می شود. همزمان با طلوع خودروهای خودگردان شاهد ویژگی های جدید و انعطاف پذیری برای به کارگیری در خودروها خواهیم بود. ویژگی هایی که گذران وقت در دفترها و ادارات را کاهش می دهد. این تازه اول راه تغییر نگرش ما نسبت به زمانی که در ماشین سپری می کنیم به شمار می آید.

بر اساس گفته های تایلمن، ولوو همچنین در حال پردازش طرح نو دیگری برای به کارگیری ربات منشی شخصی ساخت مایکروسافت یعنی کورتانا در خودروهای خود است. این شرکت تولید اتومبیل در صدد است تا تکنولوژی مربوط به خودروها را با افزودن امکان فهم دستورات صوتی و تجزیه و تحلیل آن ها به تولیدات خود، ارتقا بخشد تا با پیش بینی نیازهای روزمره مردم آن ها را در انجام کارهایشان یاری نماید.

[divider]پیوست[/divider]

[column size=one_half position=first ]منبع: PCMag[/column]

وحید وبسایت شخصی
علاقه مند به فیلم، کتاب و بازی های کامپیوتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.