نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اینتل با ساخت چیپ skylake  مایکروسافت را بیش از پیش به ساخت ابزاری کامل و بی نقص نزدیک می کند! چیپ skylake  ساخته شده توسط اینتل نسبت به نسل قبل یعنی سری broadwel سریعتر ، قوی تر و بسیار بهتر است این سری علاوه بر ارائه ی تجربه ای بهتر در استفاده از قلم ها بر روی صفحات تاچ(خصوصا در سرفیس پرو ۴) در زمینه ی مصرف باطری بهینگی هایی داشته است همچنین سری skylake  جزو سری چیپ هایی هستن که می توان آن ها را Fanless یا معادل فارسی آن بدون نیاز به فن خطاب نمود . با استفاده از این چیپ در لپ تاپ ها و کامپیوتر های دسکتاپ که در آینده بسیار نزدیک همراه با ویندوز ۱۰ خواهند آمد و با استفاده از جادوی مایکروسافت و بانوی قلب های ما کورتانا تجربه ای بهتر در انتقال صدا را خواهیم داشت علاوه بر تمام این موارد سرعت خواندن اطلاعات از روی هارد ها  نسبت به گذشته سریعتر نیز خواهد شد. در یک جمع بندی کلی می توان از چیپ جدید کمپانی اینتل انتظار بهبود در:

 • تجربه استفاده از صفحات تاچ و قلم ها
 • بهبود کیفیت دریافت صدا از محیط اطراف
 • بهبود سرعت خواندن اطلاعات از روی حافظه
 • عمر بیشتر باطری ها
 • ارائه ی تجربه ای بهتر از قابلیت windows hello
 • بهبود تجربه ی شارژ وایرلس
را داشت.
خوشبتختانه زمان زیادی برای انتظار دیدن همچین ابزاری بر روی نسل جدید لپ تاپ ها و pc  ها باقی نمانده و نزدیک ترین تجربه ممکنه طی روز های آتی و طی معرفی نسل جدید سرفیس پرو ۴ می باشد!

2 Responses

 1. ابوالفضل اسلامی

  عالیه آقای عباسی جایی شنیدی که تایید کنه سی پی یو بعدی روی سرفیس همینه ممنون میشم اگه بتونید پیگیری کنید

  پاسخ
  • نوید عباسی

   ابوالفضل جان هرگز نمیشه قطعی صحبت کرد اما با توجه به برخی شواهد و اظهارات مثلا بیان بدون فن بدون نسل ۴ سری پرو سرفیس میشه نتیجه گیری کرد که مایکروسافت قصد استفاده از همین سری رو داره

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour